Gå til hovedindhold

IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g

Pris fra 161,25 krtil 245 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 83,75 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 160,95 kr 10. apr.

Sammenlign priser på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g
-25%161,25 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g billede

Produktinformation

Ren mineralbaseret pudder foundation med kun fire ingredienser IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga er en revolutionerende lys mineral foundation pudder, der beviser, at mindre virkelig er mere. Med kun fire omhyggeligt udvalgte ingredienser leverer denne mineralbaserede pudder foundation en silkeblød, jævn og glansgivende finish, der føles som en anden hud. Den højpigmenterede formel er nem at bygge op fra et naturligt touch til fuld dækning, hvilket gør den perfekt til alle lejligheder. Som det eneste makeup-produkt på markedet, der er anbefalet af Asthma Allergy Nordic, tilbyder den uovertruffen renhed for selv de mest følsomme hudtyper. Fordelene ved denne rene mineral foundation Indeholder kun fire ingredienser for maksimal hudvenlighed Opbyggelig dækning fra naturlig til fuld dækning finish Eneste makeup-produkt anbefalet af Asthma Allergy Nordic Vegansk, parfumefri og dermatologisk testet for alle hudtyper Opdag kraften i ren skønhed med IDUN Minerals Mineral Powder Foundation. Din følsomme hud fortjener det bedste - prøv den i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Størrelse: 7 g
Artikel nr.: 110445
EAN: 7340074710430
Varenr.: 110445
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 043 Inga
-25%183,75 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Powder Foundation 7 g - 043 Inga billede

Produktinformation

IDUN Minerals Powder Foundation - 043 Inga er en foundation i pudder-form, der efterlader huden med et strålende og **naturligt look**. Udover at give et **smukkere udseende**, så virker den også **plejende**, og er med **SPF15**, som beskytter huden imod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foundations & Concealers
EAN: 7340074710430
Varenr.: 101822
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga 7 g
-25%185 kr
Før 247 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga 7 g billede

Produktinformation

Mineral Powder Foundation er en foundation beriget med højt rensede mineraler, der giver en naturlig, jævn hudtone med en silkeblød, cremet fornemmelse. Med kun 4 ingredienser giver den et fejlfrit resultat, der kan bygges op fra et naturligt touch til en solid finish.

Produktspecifikationer

Kategori: Foundation
Artikel nr.: 1043
EAN: 7340074710430
Varenr.: 3313581
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Idun Minerals Powder Foundation "Inga", 7g.
-20%195,96 kr
Før 244,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Mineral Powder Foundation Inga - 7 gram
210 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga
219 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Idun Mineral Powder Foundation Inga - 7 gram
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK161,25 kr161,25 krKøb
2NiceHair.dk183,75 kr183,75 krKøb
3Cocopanda DK185 kr185 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk195,96 kr195,96 krKøb
5Økologisk-Supermarked210 kr210 krKøb
6Lyko DK219 kr219 krKøb
7Duft og Natur245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g

PriceData har fulgt prisen på IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g i 179 dage. Laveste pris i perioden er 160,95 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 215 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 161,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for IDUN Minerals Mineral Powder Foundation Inga - 7 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026161,25 kr23,75 kr (13%)
20. maj 2026185 kr25 kr (12%)
11. maj 2026210 kr44,05 kr (27%)
28. apr. 2026165,95 kr30,01 kr (15%)
25. apr. 2026195,96 kr27,96 kr (17%)
24. apr. 2026168 kr27,96 kr (14%)
23. apr. 2026195,96 kr35,01 kr (22%)
10. apr. 2026160,95 kr45,05 kr (22%)
9. apr. 2026206 kr45,05 kr (28%)
5. apr. 2026160,95 kr45,05 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret