Gå til hovedindhold

HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks

HPBærbare computereEAN: 0199251428975
Pris fra 13.880 krtil 16.990 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.110 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10.802 kr 16. mar.

Sammenlign priser på HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13880 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook 8 G1i AI 13.3" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro
13.880 kr
Til butik
HP EliteBook 8 G1i AI 13.3" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 16GB 512GB Intel Arc Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD3B6ET#UUW
EAN: 0199251428975
Varenr.: 1003318555
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks
13.941 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 16GB | 512GB
13.941 kr
Til butik
HP EliteBook 8 G1i - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 5 225U, Op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 13.3" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD3B6ET#UUW
EAN: 0199251428975
Varenr.: 3373853
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 8 G1i 13 Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 13.3 tommer
-0%14.021 kr
Før 14.021,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i 13,3" WUXGA Notebook AI
16.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK13.880 kr13.880 krKøb
2CS MEGASTORE DK13.941 kr13.941 krKøb
3Proshop DK13.941 kr13.941 krKøb
4Dustin DK14.021 kr14.107,25 krKøb
5Komplett DK16.990 kr16.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks i 149 dage. Laveste pris i perioden er 10.802 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 16.844 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.924 kr.

Den nuværende pris på 13.880 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic - med HP 3 års fjernsupport for hardware til notebooks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202613.880 kr61 kr (0%)
2. jun. 202613.941 kr90 kr (1%)
31. maj 202614.031 kr90 kr (1%)
27. maj 202614.121 kr12 kr (0%)
19. maj 202614.133 kr29 kr (0%)
18. maj 202614.162 kr1 kr (0%)
17. maj 202614.163 kr51 kr (0%)
12. maj 202614.214 kr90 kr (1%)
11. maj 202614.304 kr90 kr (1%)
9. maj 202614.214 kr90 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret