Gå til hovedindhold

HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.

HPBærbare computereEAN: 0199251428876
Pris fra 20.061 krtil 29.876,01 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9.815,01 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.872 kr 3. maj

Sammenlign priser på HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20061 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 8 G1i 13 Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.3 tommer
-0%20.061 kr
Før 20.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hp Elitebook 8 G1i 13 Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 13.3 tommer billede

Produktinformation

Meget lysstærk 13,3-tommer WUXGA IPS, antirefleks og 100 % sRGB Intel Core Ultra 7 CPU med 12 kerner og 32 GB LPDDR5X-hukommelse Intel AI Boost med Windows Studio-effekter og lokal inferens 5 MP IR-webkamera, dobbelte mikrofoner og HP Sure View til sikre møder WiFi 7, dobbelte Thunderbolt 4, HDMI 2.1 og understøttelse af USB-C-opladning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD3B7ET#UUW
EAN: 0199251428876
Varenr.: 5020049699
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook 8 EB8G1i13 U7 255U 13 32GB/512 PC NX 13.3" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 32GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
20.070 kr
Til butik
HP EliteBook 8 EB8G1i13 U7 255U 13 32GB/512 PC NX 13.3" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 32GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.3" IPS HP SureView 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD3B7ET#UUW
EAN: 0199251428876
Varenr.: 1003318556
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB
20.131 kr
Til butik
HP EliteBook 8 G1i - 13.3" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255U, Op til 12 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 13.3" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD3B7ET#UUW
EAN: 0199251428876
Varenr.: 3373852
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
29.876,01 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK20.061 kr20.147,25 krKøb
2CompuMail DK20.070 kr20.070 krKøb
3Proshop DK20.131 kr20.131 krKøb
4CS MEGASTORE DK29.876,01 kr29.876,01 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13. i 151 dage. Laveste pris i perioden er 16.793 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 22.537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20.601 kr.

Den nuværende pris på 20.061 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 13. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202620.061 kr51 kr (0%)
30. maj 202620.010 kr52 kr (0%)
29. maj 202619.958 kr865 kr (4%)
28. maj 202620.823 kr426 kr (2%)
23. maj 202621.249 kr125 kr (1%)
22. maj 202621.124 kr1.105 kr (6%)
21. maj 202620.019 kr61 kr (0%)
15. maj 202619.958 kr90 kr (0%)
13. maj 202620.048 kr61 kr (0%)
12. maj 202620.109 kr82 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret