Gå til hovedindhold

HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251429668
Pris fra 14.499 krtil 16.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.750 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB
14.499 kr
Til butik
HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255U, Op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD3C8ET#UUW
EAN: 0199251429668
Varenr.: 3368978
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook 8 EB8G1i16 U7 255U 16 16GB/512 PC NX 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
15.293 kr
Til butik
HP EliteBook 8 EB8G1i16 U7 255U 16 16GB/512 PC NX 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD3C8ET#UUW
EAN: 0199251429668
Varenr.: 1003318567
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic
15.622 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 8 G1i 16 Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 16 tommer
16.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK14.499 kr14.499 krKøb
2CompuMail DK15.293 kr15.293 krKøb
3CS MEGASTORE DK15.622 kr15.622 krKøb
4Dustin DK16.249 kr16.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic i 182 dage. Laveste pris i perioden er 13.261 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 17.312 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 15.102 kr.

Den nuværende pris på 14.499 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i Notebook AI - AI PC - 174° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjer sølv aluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202614.499 kr757 kr (5%)
30. maj 202615.256 kr61 kr (0%)
29. maj 202615.317 kr82 kr (1%)
28. maj 202615.235 kr188 kr (1%)
9. maj 202615.047 kr61 kr (0%)
8. maj 202615.108 kr61 kr (0%)
7. maj 202615.047 kr61 kr (0%)
29. apr. 202615.108 kr141 kr (1%)
28. apr. 202615.249 kr22 kr (0%)
27. apr. 202615.271 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret