Gå til hovedindhold

HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199485018751
Pris fra 11.711 krtil 15.790 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.079 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11711 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 24GB | 512GB
11.711 kr
Til butik
HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 24GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 5 225U, Op til 12 TOPS (NPU), 24GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite (inkl. 3 års batteridækning) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD4T4ET#UUW
EAN: 0199485018751
Varenr.: 3422025
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic
12.486 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 6 G1i 14 Ai Intel Core Ultra 5 24gb 512gb 14 tommer
12.499 kr
Til butik
Hp Elitebook 6 G1i 14 Ai Intel Core Ultra 5 24gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

Intel AI Boost leverer 12 TOPs og accelererer AI-opgaver og -apps Core Ultra 5 med 24 GB DDR5, udvidelig op til 64 GB for multitasking 14" WUXGA (16:10) IPS-skærm, 300 nits, antirefleksbehandlet for klar visning Wi-Fi 7, 2 Thunderbolt 4-porte, HDMI 2.1, og Gigabit Ethernet 5 MP IR-kamera, 2 mikrofoner, Windows Copilot og BIOS-adgangskoder ved opstart...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD4T4ET#UUW
EAN: 0199485018751
Varenr.: 5020071743
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook 6 EB6G1i14 U5 225U 14 24GB/512 PC NX 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 24GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
12.909 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i 14" Notebook AI
15.790 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK11.711 kr11.711 krKøb
2CS MEGASTORE DK12.486 kr12.486 krKøb
3Dustin DK12.499 kr12.585,25 krKøb
4CompuMail DK12.909 kr12.909 krKøb
5Komplett DK15.790 kr15.790 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic i 183 dage. Laveste pris i perioden er 9.994 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 14.567 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11.603 kr.

Den nuværende pris på 11.711 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 24 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202611.711 kr776 kr (6%)
30. maj 202612.487 kr118 kr (1%)
27. maj 202612.369 kr21 kr (0%)
21. maj 202612.348 kr99 kr (1%)
11. maj 202612.249 kr299 kr (2%)
6. maj 202612.548 kr303 kr (2%)
3. maj 202612.245 kr297 kr (2%)
1. maj 202612.542 kr27 kr (0%)
30. apr. 202612.569 kr1.275 kr (9%)
29. apr. 202613.844 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret