Gå til hovedindhold

HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251435225
Pris fra 11.793 krtil 12.303 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 510 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11.390 kr 22. maj

Sammenlign priser på HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11793 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 16GB | 512GB
11.793 kr
Til butik
HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 5 225U, Op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD3D3ET#UUW
EAN: 0199251435225
Varenr.: 3368991
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 6 G1i 14 Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 14 tommer
11.874 kr
Til butik
Hp Elitebook 6 G1i 14 Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

14-tommers WUXGA IPS-skærm, antirefleks, 300 cd/m² for klart billede 12-kernet Intel Core Ultra 5 225U op til 4,8 GHz til responsiv multitasking 16 GB DDR5-5600 og 512 GB PCIe NVMe SSD giver hurtige app-starts Intel AI Boost NPU i enheden, 12 TOPS, accelererer AI-opgaver lokalt Dobbelt Thunderbolt 4, HDMI 2.1, RJ-45 og sikkerhedsfunktioner til virksomheder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD3D3ET#UUW
EAN: 0199251435225
Varenr.: 5020049691
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic
11.936 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook 6 EB6G1i14 U5 225U 14 16GB/512 PC NX 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
12.303 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK11.793 kr11.793 krKøb
2Dustin DK11.874 kr11.960,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK11.936 kr11.936 krKøb
4CompuMail DK12.303 kr12.303 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic i 169 dage. Laveste pris i perioden er 9.852 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 14.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12.203 kr.

Den nuværende pris på 11.793 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202611.793 kr199 kr (2%)
24. maj 202611.594 kr165 kr (1%)
23. maj 202611.429 kr39 kr (0%)
22. maj 202611.390 kr61 kr (1%)
21. maj 202611.451 kr143 kr (1%)
29. apr. 202611.594 kr589 kr (5%)
23. apr. 202612.183 kr388 kr (3%)
18. apr. 202612.571 kr428 kr (3%)
2. apr. 202612.999 kr250 kr (2%)
1. apr. 202613.249 kr237 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret