Gå til hovedindhold

HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0198990760469
Pris fra 21.453 krtil 25.624 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.171 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21453 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic
21.453 kr
Til butik
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: B69E7ET#UUW
EAN: 0198990760469
Varenr.: 21959479
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 258V 32GB 1TB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro
22.119 kr
Til butik
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 258V 32GB 1TB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B69E7ET#UUW
EAN: 0198990760469
Varenr.: 1003082508
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook X Flip G1i Ai - 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 1TB | NFC
22.295 kr
Til butik
HP EliteBook X Flip G1i Ai - 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 1TB | NFC billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 258V, Op til 47 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" Touchscreen (IPS (HP Sureview 5 - Privacy Filter) 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, NFC, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B69E7ET#UUW
EAN: 0198990760469
Varenr.: 3348778
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook X G1i Flip Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb 14 tommer
25.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK21.453 kr21.453 krKøb
2CompuMail DK22.119 kr22.119 krKøb
3Proshop DK22.295 kr22.295 krKøb
4Dustin DK25.624 kr25.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic i 182 dage. Laveste pris i perioden er 16.176 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 25.398 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21.803 kr.

Den nuværende pris på 21.453 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - stamningsblå - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202621.453 kr1.124 kr (5%)
1. jun. 202622.577 kr35 kr (0%)
30. maj 202622.612 kr192 kr (1%)
29. maj 202622.420 kr282 kr (1%)
28. maj 202622.702 kr81 kr (0%)
27. maj 202622.621 kr2 kr (0%)
23. maj 202622.619 kr114 kr (1%)
22. maj 202622.505 kr76 kr (0%)
21. maj 202622.429 kr29 kr (0%)
18. maj 202622.400 kr99 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret