Gå til hovedindhold

HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0198990760667
Pris fra 19.865 krtil 22.437 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.572 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.832 kr 31. maj

Sammenlign priser på HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19865 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook X Flip G1i Ai - 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 512GB | NFC
19.865 kr
Til butik
HP EliteBook X Flip G1i Ai - 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 512GB | NFC billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 258V, Op til 47 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" Touchscreen (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, NFC, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B69E6ET#UUW
EAN: 0198990760667
Varenr.: 3346980
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic
20.412 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook X G1i Flip Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 14 tommer
21.499 kr
Til butik
Hp Elitebook X G1i Flip Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

Windows 11 Pro med Microsoft Copilot Intel® Core™ Ultra-processor, specialbygget til den næste æra af AI HP Sure Sense kombinerer adfærdsanalyse med avanceret AI-teknologi for at give enestående beskyttelse Pålidelig forbindelse med gigabit-datahastigheder i trådløse miljøer ved hjælp af Wi-Fi 7...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: B69E6ET#UUW
EAN: 0198990760667
Varenr.: 5020041315
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 258V 32GB 512GB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro
22.437 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK19.865 kr19.865 krKøb
2CS MEGASTORE DK20.412 kr20.412 krKøb
3Dustin DK21.499 kr21.585,25 krKøb
4CompuMail DK22.437 kr22.437 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic i 181 dage. Laveste pris i perioden er 16.359 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 23.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20.583 kr.

Den nuværende pris på 19.865 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - gletsjersølv - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202619.865 kr33 kr (0%)
31. maj 202619.832 kr68 kr (0%)
30. maj 202619.900 kr61 kr (0%)
29. maj 202619.839 kr135 kr (1%)
28. maj 202619.974 kr71 kr (0%)
27. maj 202619.903 kr148 kr (1%)
25. maj 202620.051 kr61 kr (0%)
22. maj 202620.112 kr61 kr (0%)
18. maj 202620.173 kr90 kr (0%)
17. maj 202620.263 kr183 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret