Gå til hovedindhold

HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0198990760353
Pris fra 23.136 krtil 23.422 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21.554 kr 5. mar.

Sammenlign priser på HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23136 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic
23.136 kr
Til butik
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: B69E8ET#UUW
EAN: 0198990760353
Varenr.: 21959480
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 258V 32GB 1TB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro
23.410 kr
Til butik
HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 258V 32GB 1TB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B69E8ET#UUW
EAN: 0198990760353
Varenr.: 1003082509
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook X Flip G1i Ai - 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 1TB
23.422 kr
Til butik
HP EliteBook X Flip G1i Ai - 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 1TB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 258V, Op til 47 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" Touchscreen (IPS (HP Sureview 5 - Privacy Filter) 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, 5G LTE, NR, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B69E8ET#UUW
EAN: 0198990760353
Varenr.: 3348788

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK23.136 kr23.136 krKøb
2CompuMail DK23.410 kr23.410 krKøb
3Proshop DK23.422 kr23.422 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic i 182 dage. Laveste pris i perioden er 19.870 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 26.498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23.419 kr.

Den nuværende pris på 23.136 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - flipdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - stamningsblå - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202623.136 kr544 kr (2%)
2. jun. 202623.680 kr107 kr (0%)
1. jun. 202623.573 kr68 kr (0%)
31. maj 202623.641 kr68 kr (0%)
30. maj 202623.573 kr57 kr (0%)
29. maj 202623.516 kr189 kr (1%)
28. maj 202623.327 kr83 kr (0%)
26. maj 202623.244 kr13 kr (0%)
24. maj 202623.257 kr61 kr (0%)
23. maj 202623.196 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret