Gå til hovedindhold

HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0198990734330
Pris fra 19.815 krtil 23.737,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.922,5 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19815 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 258V 32GB 1TB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro
19.815 kr
Til butik
HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 258V 32GB 1TB Intel Arc Graphics 140V Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B66TRAT#UUW
EAN: 0198990734330
Varenr.: 1003082505
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic
20.439 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook X G1i Ai - 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 1TB | NFC
20.622 kr
Til butik
HP EliteBook X G1i Ai - 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 1TB | NFC billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 258V, Op til 47 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" Touchscreen (IPS (HP Sureview 5 - Privacy Filter) 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, 5G LTE, NR, NFC, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B66TRAT#UUW
EAN: 0198990734330
Varenr.: 3346978
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook X G1i Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb 14 tommer
20.624 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP EliteBook X G1i Next Gen AI 14" Touch
23.737,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK19.815 kr19.815 krKøb
2CS MEGASTORE DK20.439 kr20.439 krKøb
3Proshop DK20.622 kr20.622 krKøb
4Dustin DK20.624 kr20.710,25 krKøb
5Komplett DK23.737,5 kr23.737,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic i 153 dage. Laveste pris i perioden er 16.264 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 23.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20.731 kr.

Den nuværende pris på 19.815 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 258V / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14 IPS berøringsskærm HP SureView 5 1920 x 1200 - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G NR - atmosfærisk blå - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202619.815 kr807 kr (4%)
2. jun. 202620.622 kr93 kr (0%)
1. jun. 202620.529 kr58 kr (0%)
31. maj 202620.587 kr58 kr (0%)
29. maj 202620.529 kr90 kr (0%)
28. maj 202620.619 kr61 kr (0%)
27. maj 202620.558 kr32 kr (0%)
26. maj 202620.526 kr61 kr (0%)
25. maj 202620.587 kr183 kr (1%)
24. maj 202620.770 kr322 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret