Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch

Pris fra 3.136 krtil 3.649 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 513 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.855 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3136 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP Switch 48-porte 10 Gigabit
3.136 kr
Til butik
HPE Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP Switch 48-porte 10 Gigabit billede

Produktinformation

HPE Networking Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch - Switch - L2+ - Administreret - 48 x 10/100/1000 + 4 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JL685A#ABB
EAN: 0190017356112
Varenr.: 996011431
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch
3.196 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 Managed
3.649 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 Managed billede

Produktinformation

Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 Managed (JL685A#ABB) Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 Managed switches tilbyder en pålidelig og højtydende netværksløsning, ideel til små og mellemstore virksomheder. Dette avancerede admini...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 0190017356112
Varenr.: 52199

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.136 kr3.136 krKøb
2Proshop DK3.196 kr3.196 krKøb
3Ultrashop3.649 kr3.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch

PriceData har fulgt prisen på Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch i 180 dage. Laveste pris i perioden er 2.755 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 3.390 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.986 kr.

Den nuværende pris på 3.136 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Hewlett Packard Enterprise Aruba Instant On 1930 48G 4SFP/SFP+ Switch de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.136 kr177 kr (6%)
28. maj 20262.959 kr12 kr (0%)
27. maj 20262.971 kr27 kr (1%)
24. maj 20262.944 kr39 kr (1%)
23. maj 20262.983 kr1 kr (0%)
14. maj 20262.982 kr1 kr (0%)
12. maj 20262.983 kr42 kr (1%)
9. maj 20263.025 kr11 kr (0%)
7. maj 20263.036 kr320 kr (10%)
6. maj 20263.356 kr65 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret