Gå til hovedindhold

GROHE afløbsgarniture til væghængt WC

GroheSanitetEAN: 4005176160851
Pris fra 311 krtil 404 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 93 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 300,84 kr 12. maj

Sammenlign priser på GROHE afløbsgarniture til væghængt WC og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 311 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe til- og afløbsgarniture
-11%311 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe til- og afløbsgarniture billede

Produktinformation

Til- og afløbsgarniture til væghængte toiletter Ø45 mm forbindelsesrør Afløbsrosette Ø90 mm Længde 150 mm Skjulere til WC-bolte

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Grohe reservedele
Farve: black
Størrelse: 150 mm
EAN: 4005176160851
Varenr.: 930042116
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe connecting pipe
311 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE WC TIL- OG AFLØBSGARNITU
312,13 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE afløbsgarniture til væghængt WC
336 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe til- og afløbsgarniture
369 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE 37311K00, Sort, 1 stk
404 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE afløbsgarniture til væghængt WC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE afløbsgarniture til væghængt WC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS311 kr311 krKøb
2Proshop DK311 kr350 krKøb
3EL-GROSSISTEN312,13 kr312,13 krKøb
4Elvvs.dk336 kr336 krKøb
5BilligVVS DK369 kr369 krKøb
6CS MEGASTORE DK404 kr443 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE afløbsgarniture til væghængt WC

PriceData har fulgt prisen på GROHE afløbsgarniture til væghængt WC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 322 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 306 kr.

Den nuværende pris på 311 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for GROHE afløbsgarniture til væghængt WC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for GROHE afløbsgarniture til væghængt WC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026311 kr10,16 kr (3%)
12. maj 2026300,84 kr10,16 kr (3%)
3. maj 2026311 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026313 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026312 kr7 kr (2%)
2. apr. 2026305 kr4 kr (1%)
28. mar. 2026301 kr1 kr (0%)
23. feb. 2026300 kr22 kr (7%)
21. feb. 2026322 kr2 kr (1%)
20. feb. 2026320 kr20 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret