Gå til hovedindhold

GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5)

GroheSanitetEAN: 4005176467738
Pris fra 440 krtil 675 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 440 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, poleret messing
-10%440 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe bundventil, push-open, poleret messing billede

Produktinformation

Push-open-bundventil med slidstærk overflade Afslut din håndvask med en stilfuld og moderne Grohe-bundventil. Den holdbare long-life-belægning sikrer, at overfladen forbliver flot i mange år. Bundventilen betjenes nemt med en trykprop/push-open-funktion,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: gold
EAN: 4005176467738
Varenr.: 747073015
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe push-open waste set cool sunrise
464 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Push up bundventil - Cool Sunrise afløbsganiture 65807GL0
497 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Push up bundventil, cool sunrise
527,95 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5)
550 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GROHE Afløbsgarniture med tryk-åben, cool sunrise
589,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, messing
619 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Bundventil 1 1/4'' Push up. Med overløb. Cool Sunrise
667,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, poleret messing
675 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS440 kr440 krKøb
2Proshop DK464 kr503 krKøb
3CS MEGASTORE DK497 kr536 krKøb
4EL-GROSSISTEN527,95 kr527,95 krKøb
5Elvvs.dk550 kr550 krKøb
6VVS.dk589,75 kr589,75 krKøb
7LavprisVVS619 kr619 krKøb
8vvsfittings.dk667,5 kr667,5 krKøb
9BilligVVS DK675 kr675 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5)

PriceData har fulgt prisen på GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 459 kr.

Den nuværende pris på 440 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for GROHE Bundventil Push up med overløb - Poleret Cool Sunrise (5) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026440 kr24 kr (5%)
26. maj 2026464 kr24 kr (5%)
17. maj 2026440 kr24 kr (5%)
16. maj 2026464 kr24 kr (5%)
10. maj 2026440 kr24 kr (5%)
9. maj 2026464 kr24 kr (5%)
3. maj 2026440 kr24 kr (5%)
11. feb. 2026464 kr25 kr (5%)
24. jan. 2026489 kr25 kr (5%)
20. jan. 2026464 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret