Gå til hovedindhold

Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0

GroheSanitetEAN: 4005176442797
Pris fra 430 krtil 699 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 430 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, rustfrit stål
-2%430 kr
Før 439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe bundventil, push-open, rustfrit stål billede

Produktinformation

Push-open-bundventil med slidstærk overflade Afslut din håndvask med en stilfuld og moderne Grohe-bundventil. Den holdbare long-life-belægning sikrer, at overfladen forbliver flot i mange år. Bundventilen betjenes nemt med en trykprop/push-open-funktion,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: supersteel
EAN: 4005176442797
Varenr.: 747073016
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, rustfrit stål
432 kr
Til butik
Grohe bundventil, push-open, rustfrit stål billede

Produktinformation

Køb din nye Grohe push-open bundventil Fordele ved bundventilen: Bundventilen kommer i et design af rustfrit stål, og er særdeles ridsefast. Kommer med push-open effekt. Kommer med aftagelig dækningskappe. Bemærk: Bundventilen er forberedt til overløb,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: supersteel
EAN: 4005176442797
Varenr.: 747073016
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe push-open waste set supersteel
434 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Push-Up bundventil, 64 mm, Supersteel
456 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0
456 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Push-open bundventil i Børstet Krom
477,66 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Bundventil Push up med overløb - Supersteel
506 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Push up bundventil supersteel
518,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Bundventil 1 1/4'' Push up. Med overløb. Supersteel
623,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, rustfrit stål
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS430 kr430 krKøb
2LavprisVVS432 kr432 krKøb
3Proshop DK434 kr473 krKøb
4WATTOO.DK456 kr456 krKøb
5CS MEGASTORE DK456 kr495 krKøb
6EL-GROSSISTEN477,66 kr477,66 krKøb
7Elvvs.dk506 kr506 krKøb
8MaintainIt518,75 kr518,75 krKøb
9vvsfittings.dk623,75 kr623,75 krKøb
10BilligVVS DK699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0

PriceData har fulgt prisen på Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 393 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 434 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 426 kr.

Den nuværende pris på 430 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Grohe Push up bundventil - Supersteel, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DC0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026430 kr2 kr (0%)
26. maj 2026432 kr2 kr (0%)
17. maj 2026430 kr4 kr (1%)
16. maj 2026434 kr4 kr (1%)
10. maj 2026430 kr2 kr (0%)
9. maj 2026432 kr2 kr (0%)
3. maj 2026430 kr2 kr (0%)
2. maj 2026432 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026431 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026430 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret