Gå til hovedindhold

Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0

GroheSanitetEAN: 4005176467769
Pris fra 483 krtil 779 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 483 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Push-Up bundventil, brstet warm sunset
483 kr
Til butik
Grohe Push-Up bundventil, brstet warm sunset billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vaske Hndvaske
EAN: 4005176467769
Varenr.: 747073013
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, børstet kobber
-4%498 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe bundventil, push-open, børstet kobber billede

Produktinformation

Push-open-bundventil med slidstærk overflade Afslut din håndvask med en stilfuld og moderne Grohe-bundventil. Den holdbare long-life-belægning sikrer, at overfladen forbliver flot i mange år. Bundventilen betjenes nemt med en trykprop/push-open-funktion,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: copper
EAN: 4005176467769
Varenr.: 747073013
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0
498 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe, Afløbsgarnituremed tryk-åben, Børstet Warm Sunset
518,04 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Push-up bundventil, børstet warm sunset
522 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Push up bundventil 1 1/4´´ med overløb - Børstet Warm Sunset
557 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Push up bundventil børstet warm sunset
562,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, børstet kobber
709 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Bundventil 1 1/4'' Push up. Med overløb. Børstet Warm Sunset
712,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, børstet kobber
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK483 kr483 krKøb
2CompletVVS498 kr498 krKøb
3CS MEGASTORE DK498 kr537 krKøb
4EL-GROSSISTEN518,04 kr518,04 krKøb
5Proshop DK522 kr561 krKøb
6Elvvs.dk557 kr557 krKøb
7MaintainIt562,5 kr562,5 krKøb
8LavprisVVS709 kr709 krKøb
9vvsfittings.dk712,5 kr712,5 krKøb
10BilligVVS DK779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0

PriceData har fulgt prisen på Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 483 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 498 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 490 kr.

Den nuværende pris på 483 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Grohe Push up bundventil - Børstet Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DL0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026483 kr15 kr (3%)
26. maj 2026498 kr15 kr (3%)
25. maj 2026483 kr1 kr (0%)
23. maj 2026484 kr9 kr (2%)
22. maj 2026493 kr9 kr (2%)
21. maj 2026484 kr2 kr (0%)
20. maj 2026486 kr2 kr (0%)
15. maj 2026488 kr4 kr (1%)
13. maj 2026492 kr3 kr (1%)
5. maj 2026495 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret