Gå til hovedindhold

Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0

GroheSanitetEAN: 4005176467752
Pris fra 438 krtil 667,5 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 229,5 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 413 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 438 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, poleret kobber
-9%438 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe bundventil, push-open, poleret kobber billede

Produktinformation

Push-open-bundventil med slidstærk overflade Afslut din håndvask med en stilfuld og moderne Grohe-bundventil. Den holdbare long-life-belægning sikrer, at overfladen forbliver flot i mange år. Bundventilen betjenes nemt med en trykprop/push-open-funktion,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: copper
EAN: 4005176467752
Varenr.: 747073012
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, kobber
459 kr
Til butik
Grohe bundventil, push-open, kobber billede

Produktinformation

Køb din nye Grohe push-open bundventil Fordele ved bundventilen: Bundventilen kommer i en moderne poleret kobber farve Kommer med push-open effekt Kommer med aftagelig dækningskappe. Bemærk: Bundventilen er forberedt til overløb, men passer både til vas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Håndvaske
Farve: copper
EAN: 4005176467752
Varenr.: 747073012
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe push-open waste set warm sunset
489 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe, Afløbsgarnituremed tryk-åben, Warm Sunset
527,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0
537 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Push up bundventil 1 1/4´´ med overløb - Poleret Warm Sunset
557 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe bundventil, push-open, poleret kobber
599 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Bundventil 1 1/4'' Push up. Med overløb. Warm Sunset
667,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS438 kr438 krKøb
2LavprisVVS459 kr459 krKøb
3Proshop DK489 kr528 krKøb
4EL-GROSSISTEN527,95 kr527,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK537 kr576 krKøb
6Elvvs.dk557 kr557 krKøb
7BilligVVS DK599 kr599 krKøb
8vvsfittings.dk667,5 kr667,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0

PriceData har fulgt prisen på Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 413 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 457 kr.

Den nuværende pris på 438 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Grohe Push up bundventil - Warm Sunset, Afløbsgarniture med tryk-åben 65807DA0 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026438 kr21 kr (5%)
26. maj 2026459 kr21 kr (5%)
17. maj 2026438 kr51 kr (10%)
16. maj 2026489 kr51 kr (12%)
10. maj 2026438 kr21 kr (5%)
9. maj 2026459 kr21 kr (5%)
3. maj 2026438 kr21 kr (5%)
18. apr. 2026459 kr20 kr (4%)
17. apr. 2026479 kr20 kr (4%)
15. apr. 2026459 kr30 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret