Gå til hovedindhold

Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811

GroheSanitetEAN: 4005176723988
Pris fra 186,85 krtil 559 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 372,15 kr (67% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 10. maj

Sammenlign priser på Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186.85 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Ferulesæt forlænget 300 mm
186,85 kr
Til butik
GROHE Ferulesæt forlænget 300 mm billede

Produktinformation

Forlænget ferulesæt, 300mm i DN 90 PE plast, svejsbar, til væghængte toiletterBestående af:WC skyllerør Ø: 45mm med manchetØ: 55 mm hvide dækkapper samt montagesæt

Produktspecifikationer

EAN: 4005176723988
Varenr.: 15843858153807
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grohe Ferulesæt forlænget 300 mm/ø45/90mm til hængetoilet sort
187,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811
191 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe forlænget ferulesæt 300 mm
209 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GROHE ferulest, forlnget 300 mm
221 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe forlænget ferulesæt 300 mm
-10%224 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe afløbsgarniture 300mm/ø45/90mm til hængetoilet sort
228 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe forlænget ferulesæt 300 mm
559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN186,85 kr186,85 krKøb
2vvsfittings.dk187,5 kr187,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK191 kr230 krKøb
4LavprisVVS209 kr209 krKøb
5WATTOO.DK221 kr221 krKøb
6CompletVVS224 kr224 krKøb
7Elvvs.dk228 kr228 krKøb
8BilligVVS DK559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811

PriceData har fulgt prisen på Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 179 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 211,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 186,85 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Grohe ferulesæt forlænget - 300mm/ø45/90mm t/hængetoilet sort 120811 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026186,85 kr
23. maj 2026187,5 kr
21. maj 2026186,85 kr
13. maj 2026187,5 kr8,5 kr (5%)
10. maj 2026179 kr1 kr (1%)
6. maj 2026180 kr7,5 kr (4%)
5. maj 2026187,5 kr7,5 kr (4%)
29. apr. 2026180 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026179 kr10 kr (5%)
23. apr. 2026189 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret