Gå til hovedindhold

Gigabyte Technology GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

Gigabyte TechnologyBundkortEAN: 4719331877798
Pris fra 949 krtil 1.549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 600 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX
-37%949 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 5.0 x16, Dual DDR5-5200 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), MediaTek MT7902 WiFi 6E & Bluetooth 5.3, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GIGABYTE
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: B650E EAGLE WF6E
EAN: 4719331877798
Varenr.: 3421791
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Gigabyte B650E EAGLE WIFI6E Bundkort
1.216 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gigabyte B650E Eagle WIFI6E ATX AM5
1.263 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gigabyte B650E Eagle WIFI6E ATX AM5
1.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK949 kr988 krKøb
2Komplett DK1.216 kr1.216 krKøb
3CompuMail DK1.263 kr1.263 krKøb
4Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX

PriceData har fulgt prisen på GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 949 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.298 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for GIGABYTE B650E EAGLE WF6E Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026949 kr267 kr (22%)
4. maj 20261.216 kr74 kr (6%)
3. maj 20261.290 kr7 kr (1%)
2. maj 20261.297 kr5 kr (0%)
1. maj 20261.292 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.290 kr2 kr (0%)
27. apr. 20261.292 kr3 kr (0%)
26. apr. 20261.295 kr3 kr (0%)
25. apr. 20261.292 kr5 kr (0%)
24. apr. 20261.287 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret