Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid

EizoComputer – tilbehørEAN: 4995047056546
Pris fra 3.880 krtil 5.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.119 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3880 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV2495-WT 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C
3.880 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2495-WT 24.1" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort USB-C billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1" (24" til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV2495-WT
EAN: 4995047056546
Varenr.: 996506124
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
24,1" EIZO EV2495 - 1920x1200 (FHD+) - IPS
4.335 kr
Til butik
24,1" EIZO EV2495 - 1920x1200 (FHD+) - IPS billede

Produktinformation

EIZO EV2495-WT monitor forenkler hot-desking og hjemmearbejde med USB-C docking, daisy-chain support og et IPS-panel for konsekvent farvegengivelse og klarhed. Størrelse: 24.1" Opløsning: 1920 x 1200 Paneltype: IPS Forbindelser: HDMI, DisplayPort, USB-C Særlige funktioner: USB 3.1 Gen 1 hub; daisy chain; FlexStand med højde, pivot, drej og tilt; TCO Certified Displays 9 Pålidelig farvekonsistens, fleksibel ergonomi og integreret hub-funktionalitet effektiviserer multi-brugeropsætninger og arbejdsflow i kontormiljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV2495-WT
EAN: 4995047056546
Varenr.: 2890478
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev2495-wt 24.1 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 60hz
4.624 kr
Til butik
Eizo Flexscan Ev2495-wt 24.1 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 60hz billede

Produktinformation

USB-C-docking med 70 W strøm og video-, data- samt netværks-passthrough Indbygget Gigabit LAN giver stabil, kablet netværksforbindelse via USB-C Integreret KVM og USB-hub gør det muligt for ét tastatur og én mus at styre to pc'er WUXGA 1920 x 1200 IPS-panel giver 11 % mere lodret plads end 1080p Øjenvenlige funktioner reducerer blåt lys med op til 80 %, herunder Auto EcoView og flimmerfri teknologi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skærme
Artikel nr.: EV2495-WT
EAN: 4995047056546
Varenr.: 5011219927
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid
4.647 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm EIZO FlexScan EV2495-WT 24,1" WUXGA LED (hvid)
5.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm EIZO FlexScan EV2495-WT 24,1" WUXGA LED (hvid)
5.319 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Eizo EV2495 24IN IPS WHITE
5.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.880 kr3.880 krKøb
2Proshop DK4.335 kr4.335 krKøb
3Dustin DK4.624 kr4.710,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.647 kr4.647 krKøb
5Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
6Vivas DK5.319 kr5.508 krKøb
7Ultrashop5.999 kr5.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid i 184 dage. Laveste pris i perioden er 3.880 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 4.408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.162 kr.

Den nuværende pris på 3.880 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for EIZO FlexScan EV2495-WT - Med FlexStand - LED-skærm - 24.1 (24 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.880 kr527 kr (12%)
27. maj 20264.407 kr72 kr (2%)
25. maj 20264.335 kr23 kr (1%)
24. maj 20264.312 kr62 kr (1%)
3. maj 20264.250 kr85 kr (2%)
2. maj 20264.335 kr108 kr (3%)
30. apr. 20264.227 kr21 kr (0%)
29. apr. 20264.206 kr25 kr (1%)
28. apr. 20264.231 kr118 kr (3%)
26. apr. 20264.113 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret