Gå til hovedindhold

EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort

EizoComputer – tilbehørEAN: 4995047055198
Pris fra 1.894 krtil 2.819 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 925 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1894 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
EIZO FlexScan EV2360-BK 22.5" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) DVI VGA (HD-15) DisplayPort
1.894 kr
Til butik
EIZO FlexScan EV2360-BK 22.5" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) DVI VGA (HD-15) DisplayPort billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5" (23" til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Eizo Nanao
Artikel nr.: EV2360-BK
EAN: 4995047055198
Varenr.: 995773803
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort
2.067 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
22" EIZO FlexScan EV2360 - 1920x1200 - IPS
2.081 kr
Til butik
22" EIZO FlexScan EV2360 - 1920x1200 - IPS billede

Produktinformation

EIZO FlexScan EV2360 monitor leverer kompakt, produktivitetsfokuseret ydeevne med et IPS-panel og ergonomiske justeringsmuligheder til lange kontorsessioner. Størrelse: 22.5" Opløsning: 1920 x 1200 Paneltype: IPS Tilslutninger: DVI-D, VGA, DisplayPort Særlige funktioner: EcoView energibesparelse; Højde, pivot, drejbar og tilt-stativ; Indbyggede højttalere; ENERGY STAR kvalificeret Effektiv ergonomi, ensartede farver og lavere strømforbrug understøtter komfortable, produktive arbejdsgange i delte og pladsbesparende miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: EIZO
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: EV2360-BK
EAN: 4995047055198
Varenr.: 2832564
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Eizo Flexscan Ev2360 22.5 tommer 1920 × 1200pixels Ips 16:10 60hz
2.524 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
EIZO FlexScan EV2360-BK 22.5 IPS 1920 x 1200 (WUXGA) DVI VGA (HD-15) DisplayPort
2.679 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC skærm EIZO FlexScan EV2360-BK 22,5" WUXGA IPS - sort
-3%2.799 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC skærm EIZO FlexScan EV2360-BK 22,5" WUXGA IPS - sort
-3%2.819 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.894 kr1.894 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.067 kr2.067 krKøb
3Proshop DK2.081 kr2.081 krKøb
4Dustin DK2.524 kr2.610,25 krKøb
5Ultrashop2.679 kr2.679 krKøb
6Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
7Vivas DK2.819 kr2.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort

PriceData har fulgt prisen på EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.894 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 2.258 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.103 kr.

Den nuværende pris på 1.894 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for EIZO FlexScan EV2360-BK - LED-skærm - 22.5 (23 til at se) - 1920 x 1200 - IPS - 1000:1 - 5 ms - DVI-D, VGA, DisplayPort - højtalere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.894 kr40 kr (2%)
24. maj 20261.934 kr39 kr (2%)
15. maj 20261.973 kr108 kr (5%)
14. maj 20262.081 kr92 kr (5%)
13. maj 20261.989 kr11 kr (1%)
12. maj 20262.000 kr1 kr (0%)
11. maj 20262.001 kr11 kr (1%)
10. maj 20262.012 kr12 kr (1%)
9. maj 20262.024 kr35 kr (2%)
7. maj 20261.989 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret