Gå til hovedindhold

Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå

DigitusHubs og switchesEAN: 4016032467687
Pris fra 1.547 krtil 2.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 772 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1547 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DIGITUS DN-80221-3 Switch 24-porte Gigabit
1.547 kr
Til butik
DIGITUS DN-80221-3 Switch 24-porte Gigabit billede

Produktinformation

DIGITUS DN-80221-3 - Switch - Administreret - 24 x 10/100/1000 + 2 x 10/100/1000/SFP (uplink) + 2 x SFP (mini-GBIC) (uplink) - desktop, monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Mærke: DIGITUS
Artikel nr.: DN-80221-3
EAN: 4016032467687
Varenr.: 998024785
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DIGITUS DN-80221-3 - switch - 24 ports - Managed - rack-mountable
1.593 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå
1.874 kr
Til butik
Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå billede

Produktinformation

24 Gigabit-porte med 4 SFP-uplinks skalerer netværkskapaciteten nemt Layer 2-administration og webgrænseflade gør opsætning af VLAN, QoS og STP enkel Portmirroring og 8K MAC-tabel hjælper med fejlfinding og segmentering SNMP og portbaseret godkendelse forbedrer overvågning og sikkerhed Passer i 19 tommer racks og inkluderer AC-kabel til hurtig idriftsættelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Digitus
Kategori: Switche
Artikel nr.: DN-80221-3
EAN: 4016032467687
Varenr.: 5011221430
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
DIGITUS DN-80221-3 24-port Gigabit managed switch - sort
2.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
DIGITUS DN-80221-3 24-port Gigabit managed switch - sort
2.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.547 kr1.547 krKøb
2Proshop DK1.593 kr1.593 krKøb
3Dustin DK1.874 kr1.960,25 krKøb
4Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
5Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå

PriceData har fulgt prisen på Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.547 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 1.745 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.660 kr.

Den nuværende pris på 1.547 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Digitus Dn-80221-3 Netværksswitch Administreret L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Sort, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.547 kr47 kr (3%)
24. maj 20261.594 kr143 kr (8%)
22. maj 20261.737 kr8 kr (0%)
7. maj 20261.745 kr166 kr (11%)
23. feb. 20261.579 kr1 kr (0%)
21. feb. 20261.580 kr8 kr (1%)
19. feb. 20261.588 kr92 kr (5%)
18. feb. 20261.680 kr13 kr (1%)
17. feb. 20261.667 kr4 kr (0%)
16. feb. 20261.671 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret