Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

Solar PlusTilbehørEAN: 8027830464149
Pris fra 45 krtil 54 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 45 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kontraventil Fjeder M/m 1/2
45 kr
Til butik
Kontraventil Fjeder M/m 1/2 billede

Produktinformation

Kontraventil til vand, olie og trykluft. Messing. For lodret og vandret montering. Type ?Glory? ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK: 10 bar - 90 °C - non shock

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: 0884007368 - 895085110
EAN: 8027830464149
Varenr.: 711045
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontraventil M/M ½" Messing
47,73 kr
Til butik
Kontraventil M/M ½" Messing billede

Produktinformation

Solar Plus kontraventil ½" med fjeder muffe/muffe Kontraventil til varme, olie og trykluft. Messing. For lodret og vandret montering. Ikke VA eller DVGW godkendt ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK: 10 bar - 90°C - non shock Solar Plus Messing k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hardware
EAN: 8027830464149
Varenr.: 8810589618513
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontraventil m/m ½" messing
50 kr
Til butik
Kontraventil m/m ½" messing billede

Produktinformation

Solar Plus kontraventil ½" med fjeder muffe/muffeKontraventil til varme, olie og trykluft. Messing. For lodret og vandret montering.Ikke VA eller DVGW godkendtANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK:10 bar - 90°C - non shock

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: kontraventil
EAN: 8027830464149
Varenr.: 0802043003
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTRAVENTIL M/M ½" MESSING
53,24 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.
54 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk45 kr45 krKøb
2Billigelogvvs.dk47,73 kr47,73 krKøb
3MaintainIt50 kr50 krKøb
4EL-GROSSISTEN53,24 kr53,24 krKøb
5CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 12. januar 2026), højeste er 48,87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 46 kr.

Den nuværende pris på 45 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil ½ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202645 kr3,87 kr (8%)
24. maj 202648,87 kr3,87 kr (9%)
12. maj 202645 kr2 kr (4%)
8. maj 202647 kr2 kr (4%)
6. maj 202645 kr2,81 kr (6%)
5. maj 202647,81 kr2,81 kr (6%)
24. apr. 202645 kr2,81 kr (6%)
23. apr. 202647,81 kr2,81 kr (6%)
18. apr. 202645 kr2 kr (4%)
17. apr. 202647 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret