Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

Solar PlusSanitetEAN: 8027830464163
Pris fra 60,59 krtil 69 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8,41 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 57 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60.59 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTRAVENTIL M/M ¾" MESSING
60,59 kr
Til butik
KONTRAVENTIL M/M ¾" MESSING billede

Produktinformation

Solar Plus kontraventil ¾" med fjeder muffe/muffe Kontraventil til varme, olie og trykluft. Messing. For lodret og vandret montering. Ikke VA eller DVGW godkendt ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK: 10 bar - 90°C - non shock

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 8027830464163
Varenr.: 15914415063375
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kontraventil Fjeder M/m 3/4
62 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontraventil m/m ¾" messing
66,25 kr
Til butik
Kontraventil m/m ¾" messing billede

Produktinformation

Solar Plus kontraventil ¾" med fjeder muffe/muffeKontraventil til varme, olie og trykluft. Messing. For lodret og vandret montering.Ikke VA eller DVGW godkendtANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK:10 bar - 90°C - non shock

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: kontraventil
EAN: 8027830464163
Varenr.: 0802043016
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN60,59 kr60,59 krKøb
2Elvvs.dk62 kr62 krKøb
3MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK69 kr108 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. i 172 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 168,89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 60,59 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil ¾ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202660,59 kr1,41 kr (2%)
23. maj 202662 kr1,41 kr (2%)
18. maj 202660,59 kr1,41 kr (2%)
12. maj 202662 kr
9. maj 202662,16 kr1,84 kr (3%)
8. maj 202664 kr2 kr (3%)
6. maj 202662 kr2,44 kr (4%)
5. maj 202664,44 kr2,44 kr (4%)
24. apr. 202662 kr1,67 kr (3%)
23. apr. 202663,67 kr1,67 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret