Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol

Solar PlusSanitetEAN: 8019001010842
Pris fra 80 krtil 114 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Automatisk luftudlader m lukkeautom 3/8"
80 kr
Til butik
Automatisk luftudlader m lukkeautom 3/8" billede

Produktinformation

Solar plus automatisk luftudlader 3/8" MVR Minivent incl lukkeautomat. Monteres øverst i anlægget hvor luften vil samle sig. Skal monteres så inspektion er mulig, og så eventueller vandsprøjt der risikerer at komme med ud ikke skader eksempelvis nedhængt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: luftudlader
EAN: 8019001010842
Varenr.: 0200200018
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol
82 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Automatisk luftudlader med lukkeautomat, 3/8"
83 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Automatisk Luftudlader M Lukkeautom 3/8"
103,73 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Automatisk luftudlader 3/8" med lukkeautomat
114 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt80 kr80 krKøb
2CS MEGASTORE DK82 kr121 krKøb
3WATTOO.DK83 kr83 krKøb
4Billigelogvvs.dk103,73 kr103,73 krKøb
5Elvvs.dk114 kr114 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol

PriceData har fulgt prisen på Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol i 173 dage. Laveste pris i perioden er 77 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Csslr plus automatisk luftudlader 3/8MVR Minivent incl lukkeautomat. Messing, Tåler op til 30% glycol de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202680 kr18 kr (18%)
8. maj 202698 kr8 kr (9%)
6. maj 202690 kr8 kr (8%)
5. maj 202698 kr8 kr (9%)
25. apr. 202690 kr8,34 kr (10%)
21. apr. 202681,66 kr4,66 kr (6%)
2. mar. 202677 kr1 kr (1%)
28. feb. 202678 kr
19. feb. 202678,25 kr3 kr (4%)
18. feb. 202681,25 kr1,75 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret