Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

Solar PlusRadiatorerEAN: 8027830124296
Pris fra 237 krtil 262,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 25,5 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 215,21 kr 7. maj

Sammenlign priser på Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.
237 kr
Til butik
Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Kugleventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 3500007
EAN: 8027830124296
Varenr.: 3333352
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTRAVENTIL M/M 2" MESSING
239,55 kr
Til butik
KONTRAVENTIL M/M 2" MESSING billede

Produktinformation

Solar Plus kontraventil 2" med fjeder muffe/muffe Kontraventil til varme, olie og trykluft. Messing. For lodret og vandret montering. Ikke VA eller DVGW godkendt ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK: 10 bar - 90°C - non shock

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 8027830124296
Varenr.: 15914421748047
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kontraventil Fjeder M/m 2"
242 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontraventil M/M 2" Messing
254,77 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontraventil m/m 2" messing
262,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK237 kr276 krKøb
2EL-GROSSISTEN239,55 kr239,55 krKøb
3Elvvs.dk242 kr242 krKøb
4Billigelogvvs.dk254,77 kr254,77 krKøb
5MaintainIt262,5 kr262,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. i 173 dage. Laveste pris i perioden er 215,21 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 238 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 224 kr.

Den nuværende pris på 237 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil 2 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026237 kr13 kr (6%)
9. maj 2026224 kr8,79 kr (4%)
7. maj 2026215,21 kr8,79 kr (4%)
6. maj 2026224 kr8,79 kr (4%)
23. apr. 2026215,21 kr8,79 kr (4%)
22. apr. 2026224 kr8,79 kr (4%)
19. apr. 2026215,21 kr8,79 kr (4%)
18. apr. 2026224 kr8,79 kr (4%)
15. apr. 2026215,21 kr9,79 kr (4%)
14. apr. 2026225 kr9,79 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret