Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

Solar PlusRadiatorerEAN: 8027830124265
Pris fra 80,6 krtil 88,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 8,15 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72,39 kr 7. maj

Sammenlign priser på Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80.6 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KONTRAVENTIL M/M 1" MESSING
80,6 kr
Til butik
KONTRAVENTIL M/M 1" MESSING billede

Produktinformation

Solar Plus kontraventil 1" med fjeder muffe/muffe Kontraventil til varme, olie og trykluft. Messing. For lodret og vandret montering. Ikke VA eller DVGW godkendt ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK: 10 bar - 90°C - non shock

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 8027830124265
Varenr.: 15914423320911
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kontraventil Fjeder M/m 1
83 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.
84 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kontraventil 1" Messing, Muffe/Muffe
85,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontraventil m/m 1" messing
88,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN80,6 kr80,6 krKøb
2Elvvs.dk83 kr83 krKøb
3CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
4WATTOO.DK85,5 kr85,5 krKøb
5MaintainIt88,75 kr88,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. i 173 dage. Laveste pris i perioden er 72,39 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 83,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 80,6 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil 1 med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202680,6 kr2,4 kr (3%)
23. maj 202683 kr2,4 kr (3%)
18. maj 202680,6 kr2,08 kr (3%)
11. maj 202682,68 kr1,68 kr (2%)
9. maj 202681 kr8,61 kr (12%)
7. maj 202672,39 kr8,61 kr (11%)
6. maj 202681 kr8,61 kr (12%)
23. apr. 202672,39 kr8,61 kr (11%)
22. apr. 202681 kr8,61 kr (12%)
19. apr. 202672,39 kr8,61 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret