Gå til hovedindhold

Solar Plus Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

Solar PlusRadiatorerEAN: 8027830124272
Pris fra 123,46 krtil 127,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4,04 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104,23 kr 7. maj

Sammenlign priser på Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123.46 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kontraventil M/M 1 1/4" Messing
123,46 kr
Til butik
Kontraventil M/M 1 1/4" Messing billede

Produktinformation

Solar Plus kontraventil 1¼" med fjeder muffe/muffe Kontraventil til varme, olie og trykluft. Messing. For lodret og vandret montering. Ikke VA eller DVGW godkendt ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK: 10 bar - 90°C - non shock Solar Plus Messing

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Hardware
EAN: 8027830124272
Varenr.: 8810589651281
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.
126 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kontraventil Fjeder M/m 1 1/4"
127 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kontraventil m/m 1 1/4" messing
127,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk123,46 kr123,46 krKøb
2CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
3Elvvs.dk127 kr127 krKøb
4MaintainIt127,5 kr127,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. i 169 dage. Laveste pris i perioden er 104,23 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 213,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 123,46 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Csslr Plus Messing kontraventil 1¼ med fjeder muffe/muffe, til varme, olie og trykluft. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026123,46 kr3,54 kr (3%)
19. maj 2026127 kr3,54 kr (3%)
15. maj 2026123,46 kr7,37 kr (6%)
10. maj 2026116,09 kr3,09 kr (3%)
9. maj 2026113 kr8,77 kr (8%)
7. maj 2026104,23 kr20,77 kr (17%)
6. maj 2026125 kr20,77 kr (20%)
23. apr. 2026104,23 kr8,77 kr (8%)
22. apr. 2026113 kr8,77 kr (8%)
19. apr. 2026104,23 kr8,77 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret