Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840440487739
Pris fra 1.678 krtil 2.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 741 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1678 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Tower Udvidet ATX Sort
1.678 kr
Til butik
CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Tower Udvidet ATX Sort billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CC-9011298-WW
EAN: 0840440487739
Varenr.: 1002882180
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB Black - Kabinet - Miditower - Sort
1.853 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Fulltower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 250mm lang), front med 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, 2x USB 2.0 & lyd tilslutninger, 7 x 2.5" / 3 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort - The CORSAIR 5000T LX RGB features a bold design with integrated Aurora RGB Light Strips, iCUE LINK LX120 RGB fans, excellent cooling, and builderfriendly features for creating a stunning, high-performance PC.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011298-WW
EAN: 0840440487739
Varenr.: 3308766
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid Tower E?ATX, sort
-26%1.999 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid Tower E?ATX, sort billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/LydGenereltAntal interne bays: 5Egenskaber, systemkabinet: Strømknapnulstillingsknapaftageligt frontpanelaftageligt toppanelsidepanel med hængslerværktøjsfri enhedRapidRoute kabeladministrationssystem (46 mm plads)gummikabelhuløjerCORSAIR QuikTurn ventilator skruerCORSAIR iCUE Aurora RGB lyFarve: SortGaming: JaIndbygget udstyr: 3 x RGB-blæsereKølesystem: Top: 120 mm blæserstativ x 3 / 2 x 140 mm blæser eller 240/280/360 mm radiator understøttet | Front: 120 mm ventilator x 3 / RGB ventilator, 2 x 140 mm ventilator eller 240/280/360 mm radiator understøttet | Side: 120 mm blæserstativ x 3 / 240/360 mmMaks. højde for CPU-køler: 170 mmMaks. længde for videokort: 450 mmMateriale af sidepanel i vindue: Hærdet glasMax størrelse på bundkort: Udvidet ATXModel: Mid towerProduktmateriale: Stålhærdet glasplastikSidepanel i vindue: JaStrømforsyning maks. længde: 250 mmUnderstøttede motherboards: Extended ATXATXmicroATXMini-ITXEkspansion / KonnektivitetEkspansionsåbninger: 7 x vandret | 3 x lodretInterface: 1 x USB-C 3.2 Gen 2 | 4 x USB 3.2 Gen 1 | 1 x hovedtelefon/mikrofon - mini-jackUdvidelses-b...

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: E-ATX
Vægt: 16.36g
EAN: 0840440487739
Varenr.: 1835686
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid Tower E?ATX, sort
-26%2.019 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd
2.049 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Tower Udvidet ATX Sort
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.678 kr1.678 krKøb
2Proshop DK1.853 kr1.853 krKøb
3Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
4Vivas DK2.019 kr2.179 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.049 kr2.049 krKøb
6Ultrashop2.419 kr2.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.678 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 2.175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.915 kr.

Den nuværende pris på 1.678 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 20261.678 kr34 kr (2%)
1. maj 20261.712 kr111 kr (6%)
27. apr. 20261.823 kr10 kr (1%)
26. apr. 20261.833 kr9 kr (0%)
25. apr. 20261.842 kr9 kr (0%)
24. apr. 20261.851 kr4 kr (0%)
22. apr. 20261.855 kr9 kr (0%)
21. apr. 20261.864 kr11 kr (1%)
20. apr. 20261.875 kr11 kr (1%)
19. apr. 20261.886 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret