Gå til hovedindhold

CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840440407126
Pris fra 829 krtil 1.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 670 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 829 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair 3500X LXR LINK White - Kabinet - Miditower - Hvid
-4%829 kr
Før 868 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair 3500X LXR LINK White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180mm lang), front med 2x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 41 cm, vertikal grafikkort monteringsklar: max 4 (riser ikke inkluderet), medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011325-WW
EAN: 0840440407126
Varenr.: 3400252
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd
829 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB Tower Udvidet ATX Hvid
897 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Corsair iCUE LINK 3500X LX-R RGB E-ATX - hvid
-39%1.039 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Corsair iCUE LINK 3500X LX-R RGB E-ATX - hvid
-38%1.059 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB Tower Udvidet ATX Hvid
1.499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair 3500x Lx-r Rgb Icue Link Tg Midi Tower Hvid
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK829 kr868 krKøb
2CS MEGASTORE DK829 kr829 krKøb
3CompuMail DK897 kr897 krKøb
4Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
5Vivas DK1.059 kr1.109 krKøb
6Ultrashop1.499 kr1.499 krKøb
7Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

PriceData har fulgt prisen på CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd i 182 dage. Laveste pris i perioden er 829 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.325 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.065 kr.

Den nuværende pris på 829 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 63 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for CORSAIR iCUE LINK 3500X LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026829 kr39 kr (4%)
16. maj 2026868 kr4 kr (0%)
15. maj 2026872 kr4 kr (0%)
14. maj 2026876 kr4 kr (0%)
7. maj 2026880 kr4 kr (0%)
6. maj 2026884 kr4 kr (0%)
5. maj 2026888 kr4 kr (0%)
4. maj 2026892 kr4 kr (0%)
3. maj 2026896 kr3 kr (0%)
25. apr. 2026899 kr36 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret