Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840440487746
Pris fra 1.319 krtil 3.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.300 kr (64% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1319 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Tower Udvidet ATX Hvid
1.319 kr
Til butik
CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Tower Udvidet ATX Hvid billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB - Mid tower gaming - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CC-9011299-WW
EAN: 0840440487746
Varenr.: 1002882181
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid
-15%1.928 kr
Før 2.263 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Fulltower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 250mm lang), front med 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C, 2x USB 2.0 & lyd tilslutninger, 7 x 2.5" / 3 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 170 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm front, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid - The CORSAIR 5000T LX RGB features a bold design with integrated Aurora RGB Light Strips, iCUE LINK LX120 RGB fans, excellent cooling, and builderfriendly features for creating a stunning, high-performance PC.

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011299-WW
EAN: 0840440487746
Varenr.: 3308769
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Tower Udvidet ATX Hvid
1.969 kr
Til butik
CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Tower Udvidet ATX Hvid billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Trn Udvidet ATX - Ingen strmforsyning - Hvid Oplev det ultimative i gaming- og PC-bygningsoplevelser med CORSAIR iCUE LINK 5000T LX RGB Trn, der kombinerer et elegant design med avanceret funktionalitet. Dette udvidede ATX...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Reservedele til Computer
EAN: 0840440487746
Varenr.: 95507
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB midi-tower - hvid
3.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB midi-tower - hvid
3.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.319 kr1.319 krKøb
2Proshop DK1.928 kr1.928 krKøb
3Ultrashop1.969 kr1.969 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr3.878 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.319 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 2.247 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.900 kr.

Den nuværende pris på 1.319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 34% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Corsair iCUE LINK 5000T LX RGB White - Kabinet - Miditower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.319 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.320 kr62 kr (4%)
24. maj 20261.382 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.379 kr5 kr (0%)
22. maj 20261.384 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.382 kr2 kr (0%)
17. maj 20261.380 kr3 kr (0%)
16. maj 20261.383 kr585 kr (30%)
15. maj 20261.968 kr29 kr (1%)
14. maj 20261.939 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret