Gå til hovedindhold

Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid)

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840440406587
Pris fra 2.038 krtil 2.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 781 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2038 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK AIR 5400 LX-R RGB Tower Udvidet ATX Hvid
2.038 kr
Til butik
CORSAIR iCUE LINK AIR 5400 LX-R RGB Tower Udvidet ATX Hvid billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE LINK AIR 5400 LX-R RGB - Mid tower - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CC-9011321-WW
EAN: 0840440406587
Varenr.: 1003555348
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid)
-16%2.049 kr
Før 2.448 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair AIR 5400 LX-R LINK White - Kabinet - Miditower - Hvid
-2%2.253 kr
Før 2.309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair AIR 5400 LX-R LINK White - Kabinet - Miditower - Hvid billede

Produktinformation

Dual Chamber Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 200mm lang), front med 2 x USB Type-A 5Gbps, 2 x USB Type-C 10 Gbps, 1 x USB Type-C 5 Gbps & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm LX120R RGB iCUE LINK bund, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011321-WW
EAN: 0840440406587
Varenr.: 3400243
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Air 5400 Lx-r Rgb Icue Link 3x Chamber Midi Tower Hvid
2.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair iCUE LINK 5400X LX-R RGB Midi Tower - Hvid
-7%2.799 kr
Før 2.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair iCUE LINK 5400X LX-R RGB Midi Tower - Hvid
-7%2.819 kr
Før 3.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.038 kr2.038 krKøb
2Komplett DK2.049 kr2.049 krKøb
3Proshop DK2.253 kr2.253 krKøb
4Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb
5Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
6Vivas DK2.819 kr4.018 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid)

PriceData har fulgt prisen på Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.038 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 2.497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.363 kr.

Den nuværende pris på 2.038 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (hvid) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20262.038 kr11 kr (1%)
23. maj 20262.049 kr6 kr (0%)
12. maj 20262.055 kr310 kr (13%)
1. feb. 20262.365 kr32 kr (1%)
23. jan. 20262.397 kr33 kr (1%)
19. jan. 20262.430 kr25 kr (1%)
17. jan. 20262.405 kr125 kr (5%)
16. jan. 20262.280 kr168 kr (7%)
8. jan. 20262.448 kr49 kr (2%)
7. jan. 20262.497 kr49 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret