Gå til hovedindhold

Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort)

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840440406570
Pris fra 1.749 krtil 2.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 970 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1749 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair AIR 5400 LX-R LINK Black - Kabinet - Miditower - Sort
-18%1.749 kr
Før 2.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair AIR 5400 LX-R LINK Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Dual Chamber Miditower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 200mm lang), front med 2 x USB Type-A 5Gbps, 2 x USB Type-C 10 Gbps, 1 x USB Type-C 5 Gbps & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 43 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm LX120R RGB iCUE LINK bund, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011320-WW
EAN: 0840440406570
Varenr.: 3400240
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK AIR 5400 LX-R RGB Tower Udvidet ATX Sort
2.039 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort)
-13%2.049 kr
Før 2.351 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair Air 5400 Lx-r Rgb Icue Link 3x Chamber Midi Tower Sort
2.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK midi-tower - sort
-27%2.699 kr
Før 3.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK midi-tower - sort
-27%2.719 kr
Før 3.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.749 kr1.749 krKøb
2CompuMail DK2.039 kr2.039 krKøb
3Komplett DK2.049 kr2.049 krKøb
4Dustin DK2.499 kr2.585,25 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr3.918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort)

PriceData har fulgt prisen på Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.749 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 2.495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.327 kr.

Den nuværende pris på 1.749 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Corsair AIR 5400 LX-R RGB iCUE LINK Triple Chamber Mid Tower (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.749 kr290 kr (14%)
12. maj 20262.039 kr106 kr (5%)
13. apr. 20262.145 kr162 kr (7%)
26. mar. 20262.307 kr44 kr (2%)
25. mar. 20262.351 kr125 kr (6%)
22. mar. 20262.226 kr5 kr (0%)
17. mar. 20262.231 kr216 kr (9%)
11. mar. 20262.447 kr31 kr (1%)
10. mar. 20262.416 kr49 kr (2%)
9. mar. 20262.367 kr49 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret