Gå til hovedindhold

Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk

MontechComputerkomponenterEAN: 4710562745252
Pris fra 454 krtil 1.154 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 24. maj

Sammenlign priser på Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 454 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montech Air 100 ARGB - White - Kabinet - Minitower - Hvid
454 kr
Til butik
Montech Air 100 ARGB - White - Kabinet - Minitower - Hvid billede

Produktinformation

Miditower, Micro-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 160mm lang), front med 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 2 x 2.5"/3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 280mm radiator, max CPU køler højde: 161 mm, max grafikkortlængde: 33 cm, medfølgende kabinetkølere: 3 x 120mm (ARGB LED) front / 1 x 120mm (ARGB LED) bag, front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: AIR 100 ARGB WH
EAN: 4710562745252
Varenr.: 3198703
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Montech AIR 100 ARGB Tower Micro ATX Hvid
484 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Montech Air 100 ARGB Mini Tower Hvid
499 kr
Til butik
Montech Air 100 ARGB Mini Tower Hvid billede

Produktinformation

Oplev Montech Air 100 ARGB Mini Tower i en elegant hvid finish, der kombinerer stil og funktionalitet i et kompakt design. Dette miditower chassis er perfekt til gamere og entusiaster, der ønsker at skabe en visuel oplevelse med det indbyggede ARGB-belysn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Kabinetter og kabinettilbehør
EAN: 4710562745252
Varenr.: 95973
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Montech AIR 100 ARGB Micro-ATX med hærdet glas - hvid
659 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Montech AIR 100 ARGB Micro-ATX med hærdet glas - hvid
679 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk
1.154 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK454 kr493 krKøb
2CompuMail DK484 kr484 krKøb
3Ultrashop499 kr499 krKøb
4Boligcenter DK659 kr659 krKøb
5Vivas DK679 kr848 krKøb
6Geekd1.154 kr1.154 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 454 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Montech Air 100 ARGB White - Micro ATX, Tempered glass, 4x ARGB fans included Kabinet - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026454 kr9 kr (2%)
24. maj 2026445 kr9 kr (2%)
13. apr. 2026454 kr7 kr (2%)
9. apr. 2026461 kr1 kr (0%)
20. mar. 2026460 kr5 kr (1%)
17. feb. 2026465 kr1 kr (0%)
31. jan. 2026464 kr5 kr (1%)
25. jan. 2026459 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026460 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026459 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret