Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840006682189
Pris fra 3.959 krtil 5.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.060 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.787 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3959 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid
3.959 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid billede

Produktinformation

Fulltower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 225mm lang), front med 4x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 6 x 2.5" / 5 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, vertikal grafikkort monteringsklar: max 4 Slots (riser ikke inkluderet), front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: hvid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011274-WW
EAN: 0840006682189
Varenr.: 3289360
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR 9000D RGB AIRFLOW Tower SSI EEB Hvid
4.423 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair 9000d Airflow Icue Link Full Tower Hvid
4.994 kr
Til butik
Corsair 9000d Airflow Icue Link Full Tower Hvid billede

Produktinformation

Full tower-layout passer til ATX-bundkort, rummeligt indre til opgraderinger Meshfront, vindue i hærdet glas og støvfiltre forbedrer luftstrømmen Understøtter store radiatorer op til 480 mm foran eller i toppen, ideelt til væskekøling Front-I/O inkluderer 2 USB-C og 4 USB-A-porte, plus indbygget belysning Plads til lange GPU'er op til 400 mm, høje kølere op til 180 mm, strømforsyninger op til 225 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Fulltower
Artikel nr.: CC-9011274-WW
EAN: 0840006682189
Varenr.: 5020030797
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair 9000D RGB Airflow Full Tower - Hvid PC-kabinet
4.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair 9000D RGB Airflow Full Tower - Hvid PC-kabinet
5.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.959 kr3.959 krKøb
2CompuMail DK4.423 kr4.423 krKøb
3Dustin DK4.994 kr5.080,25 krKøb
4Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
5Vivas DK5.019 kr6.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid i 119 dage. Laveste pris i perioden er 3.524 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 4.065 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.922 kr.

Den nuværende pris på 3.959 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.959 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.960 kr1 kr (0%)
26. maj 20263.961 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.962 kr1 kr (0%)
24. maj 20263.963 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.964 kr1 kr (0%)
22. maj 20263.965 kr48 kr (1%)
21. maj 20263.917 kr50 kr (1%)
20. maj 20263.967 kr49 kr (1%)
19. maj 20263.918 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret