Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840006682172
Pris fra 4.289 krtil 6.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.330 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.404 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4289 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR 9000D RGB AIRFLOW Tower SSI EEB Sort
4.289 kr
Til butik
CORSAIR 9000D RGB AIRFLOW Tower SSI EEB Sort billede

Produktinformation

CORSAIR 9000D RGB AIRFLOW - Super fuld tårn - SSI EEB - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CC-9011273-WW
EAN: 0840006682172
Varenr.: 1002304117
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort
4.299 kr
Til butik
Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort billede

Produktinformation

Fulltower, Extended ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 225mm lang), front med 4x USB 3.2 Gen 1, 2x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 6 x 2.5" / 5 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 420mm radiator, max CPU køler højde: 180 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, vertikal grafikkort monteringsklar: max 4 Slots (riser ikke inkluderet), front panel: mesh, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: CC-9011273-WW
EAN: 0840006682172
Varenr.: 3289355
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair 9000d Airflow Icue Link Full Tower Sort
4.369 kr
Til butik
Corsair 9000d Airflow Icue Link Full Tower Sort billede

Produktinformation

Full tower-layout passer til ATX-motherboards og GPU'er op til 400 mm Omfattende vandkølingsunderstøttelse, radiatorer foran og i toppen op til 480 mm Fleksibel blæsermontering, understøtter op til 8 top-, 3 side- og 2 bagblæsere Sidepanel i hærdet glas med stålramme, plus frontmesh og støvfiltre Front-I/O inkluderer 2 USB-C Gen2, 4 USB-A-porte, plus lyd ind og ud...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: Fulltower
Artikel nr.: CC-9011273-WW
EAN: 0840006682172
Varenr.: 5020030796
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Corsair 9000D RGB Airflow Full Tower - sort
-1%6.599 kr
Før 6.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Corsair 9000D RGB Airflow Full Tower - sort
-1%6.619 kr
Før 6.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.289 kr4.289 krKøb
2Proshop DK4.299 kr4.299 krKøb
3Dustin DK4.369 kr4.455,25 krKøb
4Boligcenter DK6.599 kr6.599 krKøb
5Vivas DK6.619 kr7.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort i 134 dage. Laveste pris i perioden er 3.404 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 4.326 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.963 kr.

Den nuværende pris på 4.289 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Corsair iCUE LINK 9000D RGB AIRFLOW - Kabinet - Fulltower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.289 kr10 kr (0%)
26. maj 20264.299 kr66 kr (2%)
24. maj 20264.233 kr66 kr (2%)
23. maj 20264.299 kr174 kr (4%)
22. maj 20264.125 kr113 kr (3%)
20. maj 20264.238 kr61 kr (1%)
19. maj 20264.299 kr55 kr (1%)
18. maj 20264.244 kr128 kr (3%)
16. maj 20264.116 kr113 kr (3%)
15. maj 20264.229 kr15 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret