Gå til hovedindhold

Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid

CorsairComputerkomponenterEAN: 0840006674993
Pris fra 825 krtil 1.077 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 825 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CORSAIR iCUE LINK 2500X RGB Tower Micro ATX Hvid
825 kr
Til butik
CORSAIR iCUE LINK 2500X RGB Tower Micro ATX Hvid billede

Produktinformation

CORSAIR iCUE LINK 2500X RGB - Mid tower - micro ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Artikel nr.: CC-9011268-WW
EAN: 0840006674993
Varenr.: 1001918061
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Corsair 2500X RGB Micro Tower - Hvid PC-kabinet
-57%869 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair 2500X RGB Micro Tower - Hvid PC-kabinet billede

Produktinformation

Elegant micro tower PC-kabinet med RGBCorsair 2500X RGB er et stilrent hvidt PC-kabinet i micro tower-klassen med sidevindue i hærdet glas, der fremhæver dit build og RGB-lys. Det er et solidt udgangspunkt til en kompakt gaming- eller kreator-pc med plads til moderne køleløsninger og praktiske frontporte.Fordele ved PC kabinet i micro towerMed sin kompakte formfaktor udnytter 2500X pladsen effektivt uden at gå på kompromis med funktionalitet. Du får hærdet glas på siden til et rent look, mulighed for væskekøling og support til populære radiatorstørrelser, så du kan holde komponenterne kølige og stille.Formfaktor: Micro TowerType: PC-kabinetFarve: HvidSidevindue: Ja, hærdet glasUnderstøttede bundkort: ATXUdvidelsesspor: 4Frontporte: 1 × USB-C (USB 3.2 Gen 2), 2 × USB-A (USB 3.2 Gen 1), audio ind/udVæskekøling: UnderstøttetUnderstøttede radiatorer (front): 360 mm, 280 mm, 240 mm, 140 mm, 120 mmMål (H × B × D): 37,6 × 30,4 × 46,9 cmVægt: 13,9 kgGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 20.61g
EAN: 0840006674993
Varenr.: 2051789
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Corsair 2500X RGB Micro Tower - Hvid PC-kabinet
-56%889 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Corsair 2500X RGB Micro Tower - Hvid PC-kabinet billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Corsair
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 20.61g
EAN: 0840006674993
Varenr.: 2051789
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid
1.077 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK825 kr825 krKøb
2Boligcenter DK869 kr869 krKøb
3Vivas DK889 kr1.128 krKøb
4Proshop DK1.077 kr1.116 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid i 149 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 1.227 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 894 kr.

Den nuværende pris på 825 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Corsair iCUE LINK 2500X RGB - Kabinet - Tower - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026825 kr65 kr (9%)
28. maj 2026760 kr58 kr (7%)
23. maj 2026818 kr1 kr (0%)
22. maj 2026819 kr1 kr (0%)
9. maj 2026818 kr219 kr (37%)
10. mar. 2026599 kr453 kr (43%)
2. mar. 20261.052 kr280 kr (36%)
27. feb. 2026772 kr23 kr (3%)
26. feb. 2026795 kr70 kr (10%)
20. feb. 2026725 kr303 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret