Gå til hovedindhold

Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292044997
Pris fra 396 krtil 613,95 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 217,95 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 395 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 396 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 / 0553C001 Photo Grey
396 kr
Til butik
Canon PFI-1000 / 0553C001 Photo Grey billede

Produktinformation

80 ml, fotogrå, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0553C001
EAN: 4549292044997
Varenr.: 2532142
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000
404 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000PGY Photo Grey Printerpatron Original
419 kr
Til butik
Canon PFI-1000PGY Photo Grey Printerpatron Original billede

Produktinformation

Canon PFI-1000PGY Photo Grey Printerpatron Original Photo Grey Printerpatron (PFI-1000PGY) Oemnr. : 0553C001Indhold : 80 ml.Farve : PGY - Foto Grå - Photo GreyType : PFI-1000, PFI-1000PGYMærke : Original Canon PFI-1000PGY blækpatron

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Imageprograf Pro 1000
EAN: 4549292044997
Varenr.: 0553C001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 PGY Fotogrå 3165 sider Blækbeholder 0553C001
425 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 PGY Blækpatron Grå PFI-1000PGY Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 0553C001 PFI-1000 Photo Grey
-25%506 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 PGY Fotogrå 3165 sider Blækbeholder 0553C001
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Grå Pfi-1000 Pgy - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron til printer - Canon PFI-1000PGY foto-grå, 80 ml
-9%579 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron til printer - Canon PFI-1000PGY foto-grå, 80 ml
-9%599 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 Photo grey
613,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK396 kr435 krKøb
2CS MEGASTORE DK404 kr443 krKøb
3Tonerland.dk419 kr419 krKøb
4CompuMail DK425 kr425 krKøb
5InkClub DK435 kr435 krKøb
6Teknikproffset DK506 kr585 krKøb
7Ultrashop519 kr519 krKøb
8Dustin DK556 kr642,25 krKøb
9Boligcenter DK579 kr579 krKøb
10Vivas DK599 kr678 krKøb
11RedOffice Konpap613,95 kr613,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000

PriceData har fulgt prisen på Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000 i 145 dage. Laveste pris i perioden er 387 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 423 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 403 kr.

Den nuværende pris på 396 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Canon PFI-1000 PGY - 80 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-1000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026396 kr23 kr (5%)
23. maj 2026419 kr21 kr (5%)
20. maj 2026398 kr1 kr (0%)
18. maj 2026399 kr1 kr (0%)
17. maj 2026398 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026399 kr4 kr (1%)
29. apr. 2026395 kr4 kr (1%)
22. apr. 2026399 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026396 kr3 kr (1%)
18. apr. 2026399 kr20 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret