Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292046465
Pris fra 396 krtil 676,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 280,95 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 395 kr 7. maj

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 396 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 / 0550C001 Photo Cyan
396 kr
Til butik
Canon PFI-1000 / 0550C001 Photo Cyan billede

Produktinformation

80 ml, fotocyan, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0550C001
EAN: 4549292046465
Varenr.: 2532139
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000PC Photo Cyan Printerpatron Original
419 kr
Til butik
Canon PFI-1000PC Photo Cyan Printerpatron Original billede

Produktinformation

Canon PFI-1000PC Photo Cyan Printerpatron Original Photo Cyan Printerpatron (PFI-1000PC) Oemnr. : 0550C001Indhold : 80 ml.Farve : Foto Blå - Photo CyanType : PFI-1000, PFI-1000PCMærke : Original Canon PFI-1000PC blækpatron

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Imageprograf Pro 1000
EAN: 4549292046465
Varenr.: 0550C001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 PC Fotocyan 5140 sider Blækbeholder 0550C001
425 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 0550C001 PFI-1000 Photo Cyan
-25%506 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 PC Fotocyan 5140 sider Blækbeholder 0550C001
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Cyan Pfi-1000 Pc - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 Photo cyan
676,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK396 kr435 krKøb
2Tonerland.dk419 kr419 krKøb
3CompuMail DK425 kr425 krKøb
4InkClub DK435 kr435 krKøb
5Teknikproffset DK506 kr585 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK556 kr642,25 krKøb
8RedOffice Konpap676,95 kr676,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 335,2 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 396 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 PC Blækpatron Ljus cyan PFI-1000PC Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026396 kr9 kr (2%)
27. maj 2026405 kr9 kr (2%)
8. maj 2026396 kr1 kr (0%)
7. maj 2026395 kr24 kr (6%)
6. maj 2026419 kr23 kr (6%)
2. maj 2026396 kr1 kr (0%)
1. maj 2026395 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026396 kr7 kr (2%)
22. apr. 2026403 kr14 kr (3%)
15. apr. 2026417 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret