Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292046304
Pris fra 404 krtil 629 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 391 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 404 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 / 0545C001 Matte Black
404 kr
Til butik
Canon PFI-1000 / 0545C001 Matte Black billede

Produktinformation

80 ml, mat sort, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0545C001
EAN: 4549292046304
Varenr.: 2532134
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000MBK Matte Sort Printerpatron Original
419 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Blækpatron - printerfabrikantens originalpatron. Passer til avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed. Giver din printer de rigtige indikationer på, hvor meget blæk der er tilbage. Passer til følgende printere: imagePROGRAF Pro 1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
EAN: 4549292046304
Varenr.: PFI-1000MBK
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 MBK Mat sort 5490 sider Blækbeholder 0545C001
455 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 MBK Mat sort 5490 sider Blækbeholder 0545C001
539 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Matt Sort Pfi-1000 Mbk - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon PFI-1000 MBK mat sort blækpatron - 80 ml
609 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 matte black
613,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon PFI-1000 MBK mat sort blækpatron - 80 ml
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK404 kr443 krKøb
2Tonerland.dk419 kr419 krKøb
3InkClub DK435 kr435 krKøb
4CompuMail DK455 kr455 krKøb
5Ultrashop539 kr539 krKøb
6Dustin DK556 kr642,25 krKøb
7Boligcenter DK609 kr609 krKøb
8RedOffice Konpap613,95 kr613,95 krKøb
9Vivas DK629 kr708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A i 169 dage. Laveste pris i perioden er 391 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 410 kr.

Den nuværende pris på 404 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 MBK Blækpatron Mattsort PFI-1000MBK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026404 kr3 kr (1%)
14. maj 2026407 kr3 kr (1%)
13. maj 2026410 kr3 kr (1%)
12. maj 2026407 kr3 kr (1%)
7. maj 2026404 kr14 kr (3%)
6. maj 2026418 kr16 kr (4%)
5. maj 2026402 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026401 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026402 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026401 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret