Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292045000
Pris fra 399 krtil 619 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 / 0554C001 Red
399 kr
Til butik
Canon PFI-1000 / 0554C001 Red billede

Produktinformation

80 ml, rød, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0554C001
EAN: 4549292045000
Varenr.: 2532143
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000R Red Printerpatron Original
419 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Blækpatron - printerfabrikantens originalpatron. Passer til avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed. Giver din printer de rigtige indikationer på, hvor meget blæk der er tilbage. Passer til følgende printere: imagePROGRAF Pro 1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
EAN: 4549292045000
Varenr.: PFI-1000R
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 R Rød 5355 sider Blækbeholder 0554C001
439 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 0554C001 PFI-1000 Red
-25%512 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 R Rød 5355 sider Blækbeholder 0554C001
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Rød Pfi-1000 R - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Pfi-1000 R red
582,51 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PFI-1000R - Rød, 80 ml, pigment
-2%599 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 red
613,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PFI-1000R - Rød, 80 ml, pigment
-2%619 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2Tonerland.dk419 kr419 krKøb
3InkClub DK435 kr435 krKøb
4CompuMail DK439 kr439 krKøb
5Teknikproffset DK512 kr561 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK556 kr642,25 krKøb
8Hertels Boresko582,51 kr582,51 krKøb
9Boligcenter DK599 kr599 krKøb
10RedOffice Konpap613,95 kr613,95 krKøb
11Vivas DK619 kr698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A i 170 dage. Laveste pris i perioden er 340 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 445 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 412 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 R Blækpatron Rød PFI-1000R Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. apr. 2026399 kr20 kr (5%)
25. feb. 2026419 kr79 kr (23%)
17. feb. 2026340 kr79 kr (19%)
7. feb. 2026419 kr26 kr (6%)
6. feb. 2026445 kr26 kr (6%)
17. jan. 2026419 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026418 kr3 kr (1%)
15. jan. 2026415 kr4 kr (1%)
23. dec. 2025419 kr4 kr (1%)
19. dec. 2025415 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret