Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292046526
Pris fra 413 krtil 629 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 216 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 393 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 413 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 / 0552C001 Grey
413 kr
Til butik
Canon PFI-1000 / 0552C001 Grey billede

Produktinformation

80 ml, grå, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0552C001
EAN: 4549292046526
Varenr.: 2532141
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000GY Grey Printerpatron Original
419 kr
Til butik
Canon PFI-1000GY Grey Printerpatron Original billede

Produktinformation

Canon PFI-1000GY Grey Printerpatron Original Grey Printerpatron (PFI-1000GY) Oemnr. : 0552C001Indhold : 80 ml.Farve : GY - Grå - GreyType : PFI-1000, PFI-1000GYMærke : Original Canon PFI-1000GY blækpatron

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Imageprograf Pro 1000
EAN: 4549292046526
Varenr.: 0552C001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 GY Grå 1465 sider Blækbeholder 0552C001
435 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 0552C001 PFI-1000 Grey
-25%518 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 GY Grå 1465 sider Blækbeholder 0552C001
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Grå Pfi-1000 Gy - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron til printer Canon PFI-1000GY - grå, 80 ml
609 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 grey
613,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron til printer Canon PFI-1000GY - grå, 80 ml
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK413 kr452 krKøb
2Tonerland.dk419 kr419 krKøb
3CompuMail DK435 kr435 krKøb
4InkClub DK435 kr435 krKøb
5Teknikproffset DK518 kr597 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK556 kr642,25 krKøb
8Boligcenter DK609 kr609 krKøb
9RedOffice Konpap613,95 kr613,95 krKøb
10Vivas DK629 kr708 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A i 185 dage. Laveste pris i perioden er 386 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 413 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 GY Blækpatron Grå PFI-1000GY Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026413 kr7 kr (2%)
20. maj 2026406 kr2 kr (0%)
19. maj 2026408 kr9 kr (2%)
15. apr. 2026399 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026398 kr5 kr (1%)
13. apr. 2026393 kr26 kr (6%)
1. apr. 2026419 kr21 kr (5%)
29. mar. 2026398 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026400 kr15 kr (4%)
27. mar. 2026415 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret