Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292046342
Pris fra 399 krtil 698,73 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 299,73 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000 / 0546C001 Photo Black
399 kr
Til butik
Canon PFI-1000 / 0546C001 Photo Black billede

Produktinformation

80 ml, foto-sort, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0546C001
EAN: 4549292046342
Varenr.: 2532135
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1000PBK Photo Sort Printerpatron Original
419 kr
Til butik
Canon PFI-1000PBK Photo Sort Printerpatron Original billede

Produktinformation

Canon PFI-1000PBK Photo Sort Printerpatron Original Photo Sort Printerpatron (PFI-1000PBK) Oemnr. : 0546C001Indhold : 80 ml.Farve : Foto Sort - Photo BlackType : PFI-1000, PFI-1000PBKMærke : Original Canon PFI-1000PBK blækpatron

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon Imageprograf Pro 1000
EAN: 4549292046342
Varenr.: 0546C001
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A
435 kr
Til butik
Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Blækpatron - printerfabrikantens originalpatron. Passer til avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed. Giver din printer de rigtige indikationer på, hvor meget blæk der er tilbage. Passer til følgende printere: imagePROGRAF Pro 1000

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
EAN: 4549292046342
Varenr.: PFI-1000PBK
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1000 PBK Foto-sort 2205 sider Blækbeholder 0546C001
439 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 0546C001 PFI-1000 Photo Black
-20%518 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 1000 PBK Foto-sort 2205 sider Blækbeholder 0546C001
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Sort Pfi-1000 Pbk - Ipf-1000
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron foto-sort Canon PFI-1000PBK - 80 ml
609 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron foto-sort Canon PFI-1000PBK - 80 ml
629 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON PFI-1000 photo black
698,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK399 kr438 krKøb
2Tonerland.dk419 kr419 krKøb
3InkClub DK435 kr435 krKøb
4CompuMail DK439 kr439 krKøb
5Teknikproffset DK518 kr597 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK556 kr642,25 krKøb
8Boligcenter DK609 kr609 krKøb
9Vivas DK629 kr708 krKøb
10RedOffice Konpap698,73 kr698,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 435 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Canon Canon PFI-1000 PBK Blækpatron Ljussort PFI-1000PBK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026399 kr20 kr (5%)
19. maj 2026419 kr20 kr (5%)
9. apr. 2026399 kr5 kr (1%)
2. apr. 2026404 kr11 kr (3%)
27. mar. 2026415 kr4 kr (1%)
24. mar. 2026419 kr4 kr (1%)
21. mar. 2026415 kr4 kr (1%)
2. mar. 2026419 kr5 kr (1%)
25. jan. 2026414 kr1 kr (0%)
24. jan. 2026415 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret