Gå til hovedindhold

BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074982848
Pris fra 2.600 krtil 3.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 819 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2600 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 1500 ICT IoT UPS 1500Watt 1500VA
2.600 kr
Til butik
PowerWalker VFI 1500 ICT IoT UPS 1500Watt 1500VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 1500 ICT IoT - UPS - 1500 watt - 1500 VA - 9 At - Ethernet, RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122193
EAN: 4260074982848
Varenr.: 998946742
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS
2.777 kr
Til butik
BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI ICT IoT 1500VA/1500W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1500VA Udgangseffekt (W): 1500W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4x IEC C14 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights Unity Power Factor 1.0 LCD Display Management Card Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122193
EAN: 4260074982848
Varenr.: 3282537
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BlueWalker PowerWalker VFI 1500 ICT IoT
2.924,68 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 1500 Ict Iot
2.999 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS PowerWalker VFI 1500 ICT IoT - online, 1,5 kVA / 1.500 W, 4x C13
3.399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 1500 ICT IoT UPS 1500Watt 1500VA
3.419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS PowerWalker VFI 1500 ICT IoT - online, 1,5 kVA / 1.500 W, 4x C13
3.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.600 kr2.600 krKøb
2Proshop DK2.777 kr2.777 krKøb
3Komplett DK2.924,68 kr2.924,68 krKøb
4Dustin DK2.999 kr3.085,25 krKøb
5Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
6Ultrashop3.419 kr3.419 krKøb
7Vivas DK3.419 kr3.608 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.600 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 2.874 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.644 kr.

Den nuværende pris på 2.600 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for BlueWalker 10122193 - PowerWalker VFI ICT IoT - 1500VA/1500W - On-Line UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.600 kr7 kr (0%)
31. maj 20262.607 kr3 kr (0%)
29. maj 20262.610 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.608 kr3 kr (0%)
14. maj 20262.605 kr4 kr (0%)
8. maj 20262.609 kr1 kr (0%)
7. maj 20262.610 kr2 kr (0%)
6. maj 20262.612 kr2 kr (0%)
5. maj 20262.614 kr1 kr (0%)
30. apr. 20262.615 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret