Gå til hovedindhold

BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074979961
Pris fra 4.030 krtil 5.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 989 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4030 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 UPS
4.030 kr
Til butik
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 - UPS (stativ-monterbar / ekstern) - 1500 watt - 1500 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 8 - 2U

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122113
EAN: 4260074979961
Varenr.: 992597872
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
BlueWalker PowerW UPS VFI 1500 RMG PF1
4.157 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS
4.218 kr
Til butik
BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI RMG PF1 1500VA/1500W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1500VA Udgangseffekt (W): 1500W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights Unity Power Factor 1.0 LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122113
EAN: 4260074979961
Varenr.: 2607798
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 1500 Rmg 1500va 1500w
-0%4.486 kr
Før 4.486,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS online 1,5 kVA - PowerWalker VFI 1500 RMG PF1
-7%4.999 kr
Før 5.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS online 1,5 kVA - PowerWalker VFI 1500 RMG PF1
-7%5.019 kr
Før 5.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.030 kr4.030 krKøb
2Komplett DK4.157 kr4.157 krKøb
3Proshop DK4.218 kr4.218 krKøb
4Dustin DK4.486 kr4.572,25 krKøb
5Boligcenter DK4.999 kr4.999 krKøb
6Vivas DK5.019 kr5.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS i 152 dage. Laveste pris i perioden er 4.028 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 4.384 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.067 kr.

Den nuværende pris på 4.030 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for BlueWalker 10122113 - PowerWalker VFI RMG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.030 kr5 kr (0%)
22. maj 20264.035 kr5 kr (0%)
18. maj 20264.030 kr2 kr (0%)
14. maj 20264.032 kr2 kr (0%)
6. maj 20264.030 kr2 kr (0%)
5. maj 20264.032 kr2 kr (0%)
24. apr. 20264.030 kr127 kr (3%)
22. apr. 20264.157 kr125 kr (3%)
10. apr. 20264.032 kr2 kr (0%)
9. apr. 20264.030 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret