Gå til hovedindhold

BlueWalker Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er)

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074979947
Pris fra 6.517 krtil 7.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 982 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.849 kr 29. maj

Sammenlign priser på Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6517 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122111 - PowerWalker VFI CG PF1 - 3000VA/3000W - On-Line UPS
6.517 kr
Til butik
BlueWalker 10122111 - PowerWalker VFI CG PF1 - 3000VA/3000W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI CG PF1 3000VA/3000W UPS med IEC C20 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 3000VA Udgangseffekt (W): 3000W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 8 x IEC C13 + 1 x IEC C19 Indgangsstik Typer: IEC C20Highlights EPO Function LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122111
EAN: 4260074979947
Varenr.: 2607802
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PowerWalker VFI 3000 CG PF1, Dobbeltkonvertering (online), 3 kVA, 3000 W, 110 V, 300 V, 40/70 Hz
6.707 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 3000 CG PF1 UPS 3000Watt 3000VA
6.808 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 3000 CG PF1
7.079 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS PowerWalker VFI 3000 CG PF1 - online, 3 kVA / 3.000 W, 9 udtag
-1%7.099 kr
Før 7.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS PowerWalker VFI 3000 CG PF1 - online, 3 kVA / 3.000 W, 9 udtag
-1%7.119 kr
Før 7.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er)
7.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK6.517 kr6.517 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.707 kr6.776 krKøb
3CompuMail DK6.808 kr6.808 krKøb
4Ultrashop7.079 kr7.079 krKøb
5Boligcenter DK7.099 kr7.099 krKøb
6Vivas DK7.119 kr7.518 krKøb
7Dustin DK7.499 kr7.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 5.849 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 7.079 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.317 kr.

Den nuværende pris på 6.517 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Powerwalker Vfi 3000 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 3 Kva 3000 W 9 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20266.517 kr331 kr (5%)
1. jun. 20266.186 kr255 kr (4%)
31. maj 20266.441 kr592 kr (10%)
29. maj 20265.849 kr1 kr (0%)
28. maj 20265.850 kr1 kr (0%)
25. maj 20265.849 kr1 kr (0%)
23. maj 20265.850 kr9 kr (0%)
22. maj 20265.859 kr6 kr (0%)
20. maj 20265.853 kr1 kr (0%)
18. maj 20265.852 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret