Gå til hovedindhold

BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074979770
Pris fra 3.919 krtil 4.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 900 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.909 kr 3. apr.

Sammenlign priser på BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3919 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 3000 TGB UPS 2700Watt 3000VA
3.919 kr
Til butik
PowerWalker VFI 3000 TGB UPS 2700Watt 3000VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 3000 TGB - UPS - 2700 watt - 3000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 5

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122100
EAN: 4260074979770
Varenr.: 992654304
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 3000 Tgb
3.999 kr
Til butik
Powerwalker Vfi 3000 Tgb billede

Produktinformation

Høj effektivitet giver energibesparelser med en effektfaktor på 0,9 HID-kompatibel USB-tilslutning (Human Interface Device) Bredt område for indgangsspænding til alle miljøer og understøttelse af vekselstrømsgenerator

Produktspecifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS Pc & Workstation
Artikel nr.: 10122100
EAN: 4260074979770
Varenr.: 5011281554
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS
4.008 kr
Til butik
BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI TGB 3000VA/2700W UPS med IEC C20 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 3000VA Udgangseffekt (W): 2700W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x IEC C13 + 1 x IEC C19 Indgangsstik Typer: IEC C20Highlights AVR Intelligent Slot USB connection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122100
EAN: 4260074979770
Varenr.: 2718410
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 3000 TGB
4.429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS PowerWalker VFI 3000 TGB online 3 kVA / 2.700 W, 5 udtag
4.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS PowerWalker VFI 3000 TGB online 3 kVA / 2.700 W, 5 udtag
4.819 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.919 kr3.919 krKøb
2Dustin DK3.999 kr4.085,25 krKøb
3Proshop DK4.008 kr4.008 krKøb
4Ultrashop4.429 kr4.429 krKøb
5Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
6Vivas DK4.819 kr5.078 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS i 181 dage. Laveste pris i perioden er 3.779 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 4.374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.061 kr.

Den nuværende pris på 3.919 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for BlueWalker 10122100 - PowerWalker VFI TGB - 3000VA/2700W - On-Line UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20263.919 kr3 kr (0%)
27. maj 20263.922 kr4 kr (0%)
25. maj 20263.926 kr3 kr (0%)
24. maj 20263.929 kr6 kr (0%)
23. maj 20263.935 kr4 kr (0%)
20. maj 20263.939 kr129 kr (3%)
14. maj 20264.068 kr69 kr (2%)
12. maj 20263.999 kr9 kr (0%)
17. apr. 20263.990 kr34 kr (1%)
16. apr. 20264.024 kr115 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret