Gå til hovedindhold

BlueWalker Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er)

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074979923
Pris fra 3.403 krtil 4.499 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.096 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.402 kr 23. maj

Sammenlign priser på Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er) og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3403 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 1500 CG PF1 UPS 1500Watt 1500VA
3.403 kr
Til butik
PowerWalker VFI 1500 CG PF1 UPS 1500Watt 1500VA billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 1500 CG PF1 - UPS - 1500 Watt - 1500 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122109
EAN: 4260074979923
Varenr.: 992559405
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122109 - PowerWalker VFI CG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS
3.543 kr
Til butik
BlueWalker 10122109 - PowerWalker VFI CG PF1 - 1500VA/1500W - On-Line UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI CG PF1 1500VA/1500W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1500VA Udgangseffekt (W): 1500W Topologi: On-Line Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights EPO Function LCD Display Intelligent Slot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10122109
EAN: 4260074979923
Varenr.: 2607803
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er)
4.499 kr
Til butik
Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er) billede

Produktinformation

Dobbeltkonverterende online-design leverer kontinuerlig ren strøm 1,5 kVA / 1500 W kapacitet understøtter kritiske kontor- og serverbelastninger Indbygget overspændingsbeskyttelse dækker netværks-, modem- og faxlinjer Emergency Power Off og RS-232/USB forenkler nedlukning og administration LCD plus aktiv køling gør overvågning lettere og forbedrer batteriets levetid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Powerwalker
Kategori: UPS server & netværk
Artikel nr.: 10122109
EAN: 4260074979923
Varenr.: 5011349802

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.403 kr3.403 krKøb
2Proshop DK3.543 kr3.543 krKøb
3Dustin DK4.499 kr4.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er)

PriceData har fulgt prisen på Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er) i 167 dage. Laveste pris i perioden er 3.400 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 3.407 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.403 kr.

Den nuværende pris på 3.403 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Powerwalker Vfi 1500 Cg Pf1 Ups-enhed Dobbeltkonvertering (online) 1,5 Kva 1500 W 4 Ac Stikkontakt(er) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.403 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.402 kr5 kr (0%)
22. maj 20263.407 kr4 kr (0%)
14. maj 20263.403 kr1 kr (0%)
8. maj 20263.402 kr1 kr (0%)
7. maj 20263.403 kr1 kr (0%)
6. maj 20263.402 kr1 kr (0%)
3. maj 20263.403 kr1 kr (0%)
29. apr. 20263.402 kr1 kr (0%)
27. apr. 20263.403 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret