Gå til hovedindhold

BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074977172
Pris fra 2.540 krtil 3.178 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 638 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.255 kr 14. maj

Sammenlign priser på BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2540 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VFI 1000CRM LCD UPS
2.540 kr
Til butik
PowerWalker VFI 1000CRM LCD UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 1000CRM LCD - UPS (stativ-monterbar / ekstern) - 800 watt - 1000 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 3 - 2U - 19" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10122000
EAN: 4260074977172
Varenr.: 989535671
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VFI 1000 CRM UPS 1000VA/800W
2.959 kr
Til butik
PowerWalker VFI 1000 CRM UPS 1000VA/800W billede

Produktinformation

PowerWalker VFI 1000 CRM UPS 1000VA/800W Denne UPS fra PowerWalker, varenummer 10122000, er det ideelle valg for at beskytte dit elektroniske udstyr mod strømforstyrrelser. Den tilbyder en effekt på 1000 VA/800 W, hvilket giver pålidelig backup-strøm til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PowerWalker
Kategori: UPS'er
EAN: 4260074977172
Varenr.: 4912
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vfi 1000crm Lcd
3.049 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS online - PowerWalker VFI 1000CRM LCD, 1 kVA / 800 W, rack/tower
3.099 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS online - PowerWalker VFI 1000CRM LCD, 1 kVA / 800 W, rack/tower
3.119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS
3.178 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.540 kr2.540 krKøb
2Ultrashop2.959 kr2.959 krKøb
3Dustin DK3.049 kr3.135,25 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.288 krKøb
6Proshop DK3.178 kr3.178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS

PriceData har fulgt prisen på BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS i 173 dage. Laveste pris i perioden er 2.255 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 2.959 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.423 kr.

Den nuværende pris på 2.540 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for BlueWalker 10122000 - PowerWalker VFI CRM LCD - 1000VA/800W - Double Conversion Online UPS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.540 kr3 kr (0%)
31. maj 20262.543 kr5 kr (0%)
30. maj 20262.538 kr3 kr (0%)
29. maj 20262.535 kr1 kr (0%)
24. maj 20262.534 kr279 kr (12%)
14. maj 20262.255 kr235 kr (9%)
9. maj 20262.490 kr175 kr (8%)
6. maj 20262.315 kr2 kr (0%)
4. maj 20262.317 kr2 kr (0%)
26. apr. 20262.315 kr139 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret