Gå til hovedindhold

BlueWalker UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074981186
Pris fra 2.112 krtil 2.639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 527 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.988 kr 13. mar.

Sammenlign priser på UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2112 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VI 2200 RLE UPS
2.112 kr
Til butik
PowerWalker VI 2200 RLE UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI 2200 RLE - UPS (rackversion) - AC 230 V - 1320 watt - 2200 VA - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10121100
EAN: 4260074981186
Varenr.: 993555818
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerwalker Vi 2200 Rle
2.243 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10121100 - PowerWalker VI RLE - 2200VA/1320W - Line Interactive UPS
2.264 kr
Til butik
BlueWalker 10121100 - PowerWalker VI RLE - 2200VA/1320W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker VI RLE 2200VA/1320W UPS med IEC C14 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 2200VA Udgangseffekt (W): 1320W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Pure Sine Wave Udgangsstik Typer: 4 x IEC C13 Indgangsstik Typer: IEC C14Highlights AVR Intelligent Slot Rack Mount...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10121100
EAN: 4260074981186
Varenr.: 2688739
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13
2.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker VI 2200 RLE UPS 2200VA/1320W
2.639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.112 kr2.112 krKøb
2Dustin DK2.243 kr2.741,75 krKøb
3Proshop DK2.264 kr2.264 krKøb
4Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
5Vivas DK2.619 kr2.858 krKøb
6Ultrashop2.639 kr2.639 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13

PriceData har fulgt prisen på UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 1.988 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 2.294 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.128 kr.

Den nuværende pris på 2.112 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for UPS backup - PowerWalker VI 2200 RLE line-interactive, 2,2 kVA / 1.320 W, 4x C13 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.112 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.113 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.112 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.113 kr125 kr (6%)
13. mar. 20261.988 kr126 kr (6%)
12. mar. 20262.114 kr126 kr (6%)
22. feb. 20261.988 kr115 kr (5%)
20. feb. 20262.103 kr10 kr (0%)
19. feb. 20262.113 kr1 kr (0%)
16. feb. 20262.114 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret