Gå til hovedindhold

Power Walker UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag

Power WalkerEAN: 4260074975123
Pris fra 1.358 krtil 1.399 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.349 kr 2. maj

Sammenlign priser på UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1358 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker VI 2200 SH FR UPS 1200Watt 2200VA
1.358 kr
Til butik
PowerWalker VI 2200 SH FR UPS 1200Watt 2200VA billede

Produktinformation

PowerWalker VI 2200 SH FR - UPS - AC 170 - 280 V - 1200 watt - 2200 VA - 9 At - USB - output-stikforbindelser: 4

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: VI 2200 SH FR
EAN: 4260074975123
Varenr.: 993958831
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag
-8%1.379 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag billede

Produktinformation

Stabil strøm med UPS backupPowerWalker VI 2200 SH er en Line‑Interactive UPS, der hjælper med at holde din pc, NAS eller netværksudstyr kørende ved strømsving og udfald. Med kapacitet på 2,2 kVA / 1.200 W og fire C13-udtag får du driftssikker backupstrøm til hjemmekontor og mindre kontormiljøer. Den klare LCD‑skærm gør det let at se status, og effektiviteten på 95% udnytter energien bedst muligt.Praktisk og brugervenligUPS’en leveres som kompakt mini‑tower i sort design med USB‑port til kommunikation og ét RJ‑45 og ét RJ‑11 til dataforbindelser. Den understøtter 230 V udgangsspænding og arbejder inden for 170–280 V indgang, 50/60 Hz. Typisk backup‑tid er 5 minutter ved halv belastning og 0,5 minut ved fuld belastning - nok til at gemme arbejde og lukke systemer kontrolleret.Topologi: Line‑InteractiveUdgangseffekt: 1.200 WUdgangskapacitet: 2,2 kVAUdgangsspænding: 230 VIndgangsspænding: 170–280 VFrekvens: 50/60 HzEffektivitet: 95%Udgangsfrekvensregulering: 1 HzUdgangsspændingsregulering: 10%Udgangsstrømudtag: 4 × C13Strømstik: C14Kommunikation: 1 × USB 2.0, 1 × RJ‑45, 1 × RJ‑11Display: LCDBatterikapacitet: 12 V, 9 AhOpladningstid: 4 timerBackup‑tid (typisk): 5 min ved 50% last, 0,5 min ved 100% lastDriftstemp.: 0–40 °C; Luftfugtighed: 0–90%Formfaktor: Mini‑tower, farve: sortMål (H × B × D): 19,5 × 13,9 × 36,4 cmVægt: 10,2 kgMedfølger: Netkabel, USB‑kabel, quick guide, manual...

Produktspecifikationer

Mærke: Power Walker
Kategori: UPS
Vægt: 12.16g
EAN: 4260074975123
Varenr.: 1916522
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag
-8%1.399 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Power Walker
Kategori: UPS
Vægt: 12.16g
EAN: 4260074975123
Varenr.: 1916522

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.358 kr1.358 krKøb
2Boligcenter DK1.379 kr1.379 krKøb
3Vivas DK1.399 kr1.568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag

PriceData har fulgt prisen på UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag i 146 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.359 kr.

Den nuværende pris på 1.358 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for UPS backup - PowerWalker VI 2200 SH, Line‑Interactive, 2,2 kVA / 1.200 W, 4 udtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.358 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.357 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.355 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.353 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.352 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.354 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.353 kr1 kr (0%)
15. maj 20261.354 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.352 kr5 kr (0%)
13. maj 20261.357 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret